Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az a baj, hogy 50 kiló körül...

Az a baj, hogy 50 kiló körül vagyok. Edzek csak nem tudom, hogy hogy csináljam. Fel kéne szednem pár kilót, hogy alakuljanak az izmaim, de kockahas is jó lenne. Szóval, hogy csináljam, hogy izmos is legyek+kockahas? 14/F

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 20:31
1 2 3
 1/23 Dogmatix91 ***** válasza:
31%
Kockahas miért fontos egy 14 éves gyereknél? 14 évesen kosaraztam kb heti 3-4szer és étrend nélkül kockás volt a hasam. Egyébként ha tömeget akarsz növelni akkor elég felejtős a kockahas, főleg ha nem olyan jó a genetikád. Olvasd el a Sárga kapszulát (fent van ingyen neten), abból meg tudod tanulni az alapokat.
2014. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

A kockahas alacsony testzsírnál látszik. Izomnöveléshez pedig fontos az étrend, ahhoz hogy izmot tudj építeni, több kalóriát kell bevinned mint amennyit felhasználsz.

Fogyni(testzsírt csökkenteni) és izmot építeni egyszerre nem lehet, mert különböző étrend kell hozzá.


Neked a kérdésed alapján tömegnövelő étrend kell.

Keress rá google-n: builder alapismeretek,

Sárga kapszula c. könyv.

2014. júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Dogmatix91,

én is ezen a véleményen vagyok, egy gyereknek, mi a fenét számít a kockahas?

Én is csak azért válaszoltam a kérdésére, mert már megszoktam ezeket. :)


Pont ma láttam a kondiba egy 12-14 éves kissrácot. Hát amit művelt mellettem... Csak fogtam a fejem.

2014. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Jó oké köszi mindenkinek. 14 évesen nem is akarok elmenni kondiba. Inkább itthon húzódzkodás, fekvőtámasz, járok hetente többször úszni.
2014. júl. 11. 20:46
 5/23 Dogmatix91 ***** válasza:

Az a baj, hogy sokszor a 20-30 éves is olyant művel, hogy csak fogom a fejem. :D


Kérdező az úszás az tökéletes választás volt. Ízületkímélő és megmozgat rendesen; jó alap izomzatot ad, ha esetleg később sportágat váltanál. Egyébként hidd el, hogy egy széles váll vagy egy normális mellizom sokkal vonzóbb a lányok számára, mint a kockás has. (mondjuk a 14 éves lányok körében most nem tudom milyen ideál hódít)

2014. júl. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Azért a láb se legyen ropi, mert az sem szép látvány ;)

(hozzáteszem, a foci és a futás nem lábedzés)

2014. júl. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Dogmatix91 ***** válasza:
Ja persze ez egyértelmű, de az úszás azért a lábakat is igénybe veszi, 14 évesen meg még ne guggoljon súllyal. :) Én kb minden nap végzek olyan gyakorlatot, ahol a láb rendesen igénybe van véve :)
2014. júl. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy 14 évesnek is lehet kocka has. 2 év múlva elkezd pityeregni, mert nincs kocka has és a csajok meg attól olvadnak el. A focizást se 20 évesen kell elkezdeni, ha focista akar lenni valaki.
2014. júl. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Dogmatix91 ***** válasza:
Elég szomorú, ha kockahas kell egy csaj felszedéséhez. Egyébként meg lehet kockahasa persze, de ne ez legyen már a fontos.
2014. júl. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem az kell, de mondd a csajoknak;) Szabd meg nekik, hogy ne szeressék:D
2014. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!