Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kockás has érdekében melyik...

Kockás has érdekében melyik gyakorlat a jobb? (lent. )

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a láb emelés az az alsó has izomra megy. A felső kockákra inkább felülés vagy hasprés a jobb?

2014. júl. 14. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Láb emelés is megdolgoztatja a felső has izmokat. Annyi különbség, hogy a súlypont máshova esik, így ott jobban megfeszül. Minden részt megkell dolgoztatni! Felsőt, a középsőt és az alsót is. A hasprésnél a felső is egyaránt edződik. Azért hasprés, mert összepréseled.
2014. júl. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tkodit ***** válasza:

felülés nem egy jó gyakorlat, azért meg irigyellek, ha külön tudod megedzeni a hasizmod alsó, és felső részét. (nem, nem tudod... :D)


A lábemelés, és hasprés jó gyakorlatok, én szoktam még planket is nyomni a hasazás végén. De kockahasad továbbra is a diétától lesz.

2014. júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasprés a jobb, a felülés nyírja a derekadat. Egyébként úgy van ahogyan le írták előttem is.
2014. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség h a felülés szétszedi a derekad.igen lehet h szétszedi a derekadat,de csak akkor ha ROSSZUL csinálod.aki nem hiszi olvassa el a fegyencedzést. -.-
2014. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tkodit ***** válasza:
Hiszen a fegyencedzés, aminek még a szerzőjét sem ismerjük a legfőbb, és legmegbízhatóbb információforrás.
2014. júl. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!