Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon fura a bicepszem nem...

Nagyon fura a bicepszem nem akar bedurrani sőt edzéseken eléggé puha alig feszűl meg rendesen? 3 gyakorlatot csinálok : 1. Bicepsz ferdepadon egykezes súlyzókkal 2. Bicepsz állva, francia rúddal 3. Koncentrált bicepszgyakorlat vagy Scott pados edzés

Figyelt kérdés
Általában ezeket szoktam megcsinálni a bicepszemre: minden gyakorlat előtt 9-10 ismétléses bemelegítő sorozatot végzek kisseb súllyal, ezután 3 sorozatot csinálok mind a 3 gyakorlatból amiből 6-8 ismétlés végzek.Mi lehet szerintetek a baj ?

2014. júl. 14. 20:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a technikáddal lesz a gond. Én sem igazán éreztem sokáig a bicepszem, a mozgás 2. felében egyszerűen elment a feszülés belőle teljesen, külön rá kellett feszítenem. Aztán láttam ezt a videót és sok mindent megváltoztattam:


http://www.youtube.com/watch?v=tqCrNADRl6g


A lényeg, ami nekem bejött, hogy nem használok francia rudat, csak egyenest. Illetve egykezeseknél a súlyzót a hüvelykujjamhoz közelebb eső szélénél fogom meg és próbálom minél jobban beforgatni a kisujjam váll felé. Mivel feltehetően szar a bicepsz-tapadásom ezért sokat dob a feszülésen nálam.

De próbáld meg még a huszonegyezést is, az is egy jó gyakorlat arra, hogy megérezd a bicepszed. :)

2014. júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Csinálj triszettet vagy óriás sorozatot rá az szerintem segít.
2014. szept. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!