Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megbízható táplálkozási...

Megbízható táplálkozási tanácsadó Budapesten?

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy egyre több zsír rakódik le a hasamon és kezd idegesíteni, pedig most nyáron szerettem volna szálkásabbá válni... Edzőterembe járogatok, de a munka miatt csak mértékkel, de attól még lehetnék szálkásabb, hisz annak nagy része a táplálkozáson múlik.

A gond hogy még soha sem voltam igazán szálkás, és nem tudom hogy nekem pontosan mi válik be. Persze nem várom hogy majd más tudja, de nincs türelmem kikísérletezni hónapok alatt hogy mi az ami működik.

Ezért szeretnék egy ilyen téren tapasztalt szakemberhez fordulni, aki tudna írni egy táplálkozási / edzéstervet nekem. Már 10 éve edzek, tehát az alapokkal tisztában vagyok. Nem akarok szuper-szálkás sem lenni, csak eltűntetni a zsírt a hasamról, és formába jönni, nyár végére-ősz közepére legkésőbb. Tippek?



2014. júl. 14. 22:00
 1/2 anonim válasza:

Szia sajnos tanácsadót nem tudok, de ez nagyon hasznos lehet.

[link]

2014. júl. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ui: Szerintem ha elkezded 2.5g/testsúlykilogramm fehérje, és 3g/testsúlykg szénhidráttal az jó, ha meg nincs meg a heti 1kg mínusz, akkor lejjebb viszed 2.5-re a szénhidrátot.
2014. júl. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!