Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés utáni szénhidrátot...

Edzés utáni szénhidrátot lehet helyettesíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves vagyok, elég hízékony alkat. Nemrég elkezdtem enni edzés után fehérje+vitamin mellé 40G szőllőcukrot, mert azt mondták, hogy nagyon fontos az edzés utánni gyors CH. Az lenne vele a problémám, h nagyon sok zsírt és ahoz képest kevés izmot tudtam felszedni. Mit javasoltok mit tegyek? Válaszokat előre is köszönöm.



2014. júl. 15. 10:20
 1/3 KillBéla ***** válasza:
Diétában szokták glutaminnal. De edzés után jobb a gyors Ch. A hízás oka nem a edzés utáni turmix lesz, hanem az egész napi étrend.
2014. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lehet, h nem van kis baj az étrenddel is, de mégis akkor kezdem hízni látványosan, amikor elkeztem enni a dextrózt..

Mennyire fontos edzés után a gyors Ch? Nem lehetne elhagyni?

2014. júl. 15. 11:05
 3/3 anonim ***** válasza:
hagyd el nyugodtan, ertelme naturalban kabe nulla, csoportositsd a napi ch beviteledet az edzes utana es meg is vagy.
2014. júl. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!