Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14 évesen érdemes elkezdeni a...

14 évesen érdemes elkezdeni a testépítést?

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes. De szerintem az edzésterved inkább saját testsúlyos gyakorlatokra épüljön és csak kiegészítésként rakj be súlyzós gyakorlatokat
2014. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokan azt mondják hogy nem mert egyéb mellékhatásai lehetnek pár év múlva, viszont ha nem hajszolod magad, és szolid súlyválasztással csinálod a gyakorlatokat, akkor nem nagyon hátráltat majd a növésben stb.
2014. júl. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Xsjado Skeleton válasza:
1 éve járok edzeni, (13éves vagyok) a súlyzózást 10-11kg súlyzókkal csinálom és még semmi mellékhatást nem tapasztaltam
2014. júl. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megoszlanak a vélemények. Az egyik gyakoris srác ilyen korban kezdett edzeni és utána még 40 cm-et nőtt. Ami figyelj az a szabályosság legyen ne a súly. Minden gyakorlatot teljesen szabályosan csinálj, főleg a nehéz gyakorlatokat (guggolás, felhúzás, döntött törzsű evezés). Sport mellé nagyon megéri, mert az edzés és az étrend is sokat javíthat a teljesítményen bármilyen sportban.
2014. szept. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!