Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés mellet ha kenem a...

Edzés mellet ha kenem a striákat + elegendő vizet iszok meg lehet előzni a további repedést?

Figyelt kérdés

Volt már olyan ember aki kicsit vissza vett az edzés intenzitásábó, súlyokból, kente a striákat, elegendő vizet ivott stb.. és sikerült meg előznie a további repedést?


És ti szoktatok csajoktól szemrehányásokat kapni hogy milyen a bőrötök?


(Nekem a hónaljamnál van meg a karomon belül a tricepsz környékén is :/ )



2014. júl. 15. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Biztosat senki nem fog tudni mondani, a magas vitamin- és ásványi anyag bevitele fontos, illetve a sok vízivás. Egy biztos: ezért az edzés volumenéből visszavenni hülyeség, olyan, mintha azért nem ennéd a kedvenc kajádat, mert büdös lesz tőle a szád. Kit érdekel a bőrrepedés? Eddz keményen, és ne ezzel foglalkozz (személyes magánvélemény).


(amúgy csak én vagyok olyan beteg, hogy gerjedek ezekre a csíkokra? :o Csak mert imádom magamon is látni, hogy reped a bőröm, és egy csajon is szépnek találom)

2014. júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor egyenlöre reménykedek :)

Ìgy konkrétan engem se zavarna vagy majd nem fog ha.kifehéredik. inkább ott a bajom hogy ígyse vagyok valami toppmodell kb az edzésbe gondolkodtam hogy na majd igy jobb lesz, most csak attól tartok hogy ilyen ellenszenvet váltanak majd ki ha túl vastagok és pl kiterjednek a mellre is :s


lehet kicsit tulzasba viszem xd

2014. júl. 16. 00:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy kifehéredik, nekem már kb három éve vannak s még mindig elég élénk színűek. Azt viszont meg kell jegyeznem, hogy én szemrehányást nem kaptam még a csíkos bőr miatt, s nem is igazán zavar.
2014. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, hát majd napoztatom aztán majd kiderül. Remélem nálam se lesznek ilyen gondok. :)
2014. júl. 16. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!