Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék elegendő fehérjé...

Hogyan tudnék elegendő fehérjét bevinni a szervezetembe ha minden nap kollégiumi kaját eszek?

Figyelt kérdés
Minden nap van hús, de az a baj, hogy 90%-a disznóhús, amiben úgy tudom hogy sok a telített zsírsav. Jól lakni jól lakok azzal nincs gond. Rizs elég sokszor van, azzal a szénhidrátot valamelyest tudom pótolni. A krumpli is jó erre a célra? Mit kéne mégis tennem. Fehérjepor+ilyen táplálkozás mellett mit várhatok? Csokit, csipszet, édességet nem eszek. Köszönöm a választ!

2014. febr. 1. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha porból beviszed a szükséges fehérjét akkor normálisan fejlődhetsz.
2014. febr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De mindenki mondja, mindenhol olvasom hogy nem ér semmit sem a fehérje por ha nem rendes a táplálkozásom. És az ilyen fajta táplálkozás az rendes??
2014. febr. 1. 12:39
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Mi ez a szófordulat, hogy 'por'. Először is táplálék kiegészítő a neve. Semmi különleges nincs benne, ha nem tudod bevinni a megfelelő táplálékot x időben, akkor táplálék kiegészítőből viszed be.


40-50g CH kiegészítőből, olyan, mintha megennél 70-100g rizset. Semmi extra nincs benne, mivel a nevében is benne van TÁPLÁLÉK KIEGÉSZÍTŐ !

2014. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de szerinted nem tudom? :D Teljesen tisztában vagyok a dolgokkal csak ezzel nem. Abban pedig igazad van, hirtelen a "por" jutott eszembe, de tudom hogy ezek csak táplálék kiegészítők.
2014. febr. 1. 12:56
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Kolis kaját nehéz kiszámolni. Vehetsz mellé fehérjeport. Ha kell akkor ch-t is érdemes venni.

Nyugodtan használd a por szót mivel por formájában van a dobozban.

2014. febr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D De akkor lehet azt mondani hogy normálisan táplálkozok?
2014. febr. 1. 13:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi ez a szófordulat, hogy 'por'.


Te retardált vagy? Vagy nem vagy tisztában a por szó jelentésével?

2014. febr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
a 'por' az szegényt jelent többek közt, ( por nép )a pór az amit használni szoktak,de az is inkább fehérje, vagy táplálék kiegészítő.
2014. febr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor tanulj nyelvtant és ne oszd azt a nem létező pórnépből való eszedet.
2014. febr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Emberek, emberek nyugi van!! Egy ékezeten ne vesszünk már össze! (:
2014. febr. 2. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!