Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fél éve edzek 18 éves vagyok...

Fél éve edzek 18 éves vagyok 163 cm magas és 61 kiló, vettem a biotechbe egy creator nevű kreatint és hogy hogy ajánljátok a szedést edzés napokon és pihenőnapokon?

Figyelt kérdés
creator, edzés, szedjem,

2014. júl. 18. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
18 évesen edzés mellett csakis a megfelelő étrendre kellene koncentrálnod, ezeket az agyonreklámozott étrendkiegészitőket meg felejtsd el, kidobott pénz és abban sem lehetsz biztos hogy nem károsak.
2014. júl. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
Végre valaki, i osztja az álláspontom :) Vannak itt még "nem hülyék". Mint amikor a 16 éves gyereknek tömegnövelőt ajánlgattok, ugye Montezka és a többi barom?
2014. júl. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Édes istenem......
2014. júl. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hmmm, nem látom a kifejtést, hogy miért rossz a tömegnövelő, meg a kreatin. Hja, biztos már öregszik a szemem.


Amúgy, kérdező:

- előbb kérdez, aztán vásárol

- a creator egy bazi gazdaságtalan cucc

- az első valóban az étrend, meg hát tudni sem árt, mi mire jó, nem csak bemegyünk a bótba, aztán random kiválasztunk valamit, és utána állunk neki kérdezősködni

- a kulcsszavakat nem a kérdésleírásba kell tenni

2014. júl. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!