Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem fejlődök 70kg...

Miért nem fejlődök 70kg vagyok és 173cm magas már azért vagy 2 hete rendesen étkezek a fehérje szintem tökéletes 160gramm a szénhidrát bevitelem az meg 260gramm és nem vagyok fáradt sose edzés előtt se nem értem mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Én ugy tudom a szénhidrá csak azért kell hogy a szervezet ne a fehérjét használja el edzés közben energiának hanem a szénhidrátot.Ja és egyébként a bicepszem tricepszem nem durranak be rendesen az edzéseken és nem nagyon érzek izomlázat rajtuk.Rendesen edzek

2014. máj. 21. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Most te a "2 hete rendesen étkezek" után nem látod a fejlődést?
2014. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Variáld a gyakorlatokat edzésenként, vagy a sorrendet.

2 hete kajálsz rendesen? Akkor azért még ne várj csodát, majd jó lesz ez és ha nem jön a tömeg, akkor emelned kell a kalóriákat, ami mehet ch-ból és zsírból is, ha már a fehérje megvan.

Azért kell annyi ch, mert napi kalória plusz kell izmosodáshoz, nem csak azért hogy a fehérjét ne használd fel.

2014. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
majd ha már 52 hete eszel rendesen, akkor majd egy kis változást már fogsz látni, ha edzel is rendesen...
2014. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát ez hujeség pl:most fekvenyomásban kb. kitolok80kgot és egy év után fogok kinyomni 90kg ?? hujeség
2014. máj. 21. 21:18
 5/9 Osynho ***** válasza:
Miért hülyeség? Gondoltad, hogy pár hét alatt leszel nagydarab? :D
2014. máj. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80 kg az lópikula, azzal nem kellene arcozni. Eddz rendesen és egyél többet, majd fejlődni fogsz.
2014. máj. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De nem értitek mit akarok mondani azt tudom hogy nem leszek nagy darab egy két hét miatt de akk mikor fogok teljesítményben fejlődni pl:eddig bicepszeztem 15kg egy karra s mikor fogok 16kg hát biztos hogy nem egy év alatt
2014. máj. 21. 21:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Hamar, ha jó étrended van, de nem vagyunk jósok.
2014. máj. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Elképzelhető hogy a testalkatod miatt fejlődsz lassabban, az ektomort és az endomort testalkatúak nehezebben fejlődnek bizonyos téren mint a mezomort.De erő szempontjából az endomort a legjobb.(erő=tömeg×gyorsulás).A testalkatodhoz illő edzés tervet válasz hogy fejlődhess de még a legjobb genetikai adottságokkal rendelkezők is csak évi 3-4 kg tiszta izomtömeget szednek magukra ami testrészenként elosztva...
2014. máj. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!