Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasizom gyakorlatok?

Hasizom gyakorlatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudnátok nekem mondani nagyon kemény hasizom gyakorlatokat? Otthoni edzéshez kéne. Már olyan szintre jutottam, hogy 2 órákat edzek hasra mert szinte nem találok megeröltető gyakorlatokat. Köszi
2014. júl. 18. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:

2 órát? Hát akkor az tényleg nem ér semmit. Egy intenzív 20 perces gyakorlatsor után megmozdulni sem bírsz.


http://www.youtube.com/watch?v=j_YywY7SejY


Ettől garantálom, hogy összesz*rod magad, persze csak ha jól csinálod és nem pihengetsz gyakorlatok között semmit...


Ha ezek után is nagyon tökösnek érzed magad, hozzádobsz még 200 hasprést. Na, ott már tuti véged lesz :D

2014. júl. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Haskerék, lábemelés függeszedésben (rúdig emeld a lábad), hasprés súllyal, plank egykézzel. Most hirtelen ennyi jutott eszembe
2014. júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A plank egy kézzel jó ötlet. A többit szoktam csinálni. Haskerék megy álló helyzetből is.
2014. júl. 18. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!