Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van ez a jelenség?

Miért van ez a jelenség?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Miért van ez a jelenség ? Mert már ki vagyok kelve magamból idegességemből.


Fél éve edzek, 2x tskg Fehérje , 4-5 x tskg CH + 1 x tskg zsír


Animal Pak + C-Vitamin megy mellette.



Edzések brutálisak és helyesen végzem a gyakorlatokat, havonta cserélem a felosztást és hetente a gyakorlatokat.

Naponta alszom 7-8 órát.


Mindenki írta, hogy ennél többet én sem tehetek.


Egyesek szálkásító étrenden vannak, normálisabb étrendje sincs, mégis 38-39 felkarokkal mászkál 7-8 hónap edzés után.


Már nagyon idegesítő, alig fejlődök valamit, havonta 1 kg izomnak kellene jönnie, de nem tapasztalom, ha túl megelem a kaját csomó zsír jön, ha meg leveszem picit szar sem jön.


Vélemények ?


2014. júl. 19. 11:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
A genetika sajnos sok mindent behatárol. Van akinél több zsír jön tömegeléskor, ez alkatfüggő is, hiába nem nagy a kalória plusz. Viszont ha ezt nem adod meg, akkor nem lesz izmosodás. Tehát amit tehetsz, hogy mégis csak többet eszel és jön zsír is, de lesz izomnövekedés is. Utána majd leszálkásítasz, ha lesz elég izom. Azt ne várd, hogy szálkásan tudsz növekedni, ha a genetikád ezt nem teszi lehetővé.
2014. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

[link]


ismerősök, direkt kis CH-s étrenden vannak, hogy ne zsírosodjanak az ők állításaik szerint és mégis fejlődnek, beszarás ez a genetika.


Gondoltam perfekt étrenddel és edzéssel legalább 1-2 év alatt zsírosan picit lehet hasonló eredményem :


[link]



de nem..

2014. júl. 19. 11:43
 3/28 anonim ***** válasza:

+ én még szednék a helyedbe kreatint és mellé egy jó fehérjét

mondjuk ezeket

[link]


[link]

2014. júl. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
100% Whey Protein Prof. megy edzés után, máskor soha :) (Gyors CH-val)
2014. júl. 19. 11:47
 5/28 anonim ***** válasza:
Szerintem fél év alatt nagyon is jó eredményt értél el. Semmi okod idegesnek lenni.:)
2014. júl. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Szerintem brutális teljesítmény :) tetszik
2014. júl. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Az első képen ismerősök vannak :D, nem én. Csak mutattam semmit nem zsírosodtak.
2014. júl. 19. 11:53
 8/28 anonim ***** válasza:
Akkor mutass magadról is egy képet.
2014. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Dobj magadról
2014. júl. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

ja, akkor marad a genetika behatárol szövegem.:)

Rólad nincs kép?

2014. júl. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!