Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlatokat csináljak...

Milyen gyakorlatokat csináljak itthon, ha lejár a bérletem?

Figyelt kérdés

Még 2x tudok csak menni edzeni,és utána már nem tudok menni,mert nincs pénzem bérletre..edzettem kb 6hónapot..

De szeretném még folytatni az edzést itthon..van 1db egykezes súlyzóm,és kifújt..

Fekvőtámasz,hasprés-felülés,eddig jutottam el..

Van egy hintaállványunk..csak kicsit kényelmetlen megfogni..azzal lehet valamit kezdeni?

húzódzkodni esetleg?

Esetleg valami fa rudat keresnék és arra vödröt amibe raknék súlyt..

Teljes testes edzés kellene,azt csináltam eddig is..

Hízásra nem vagyok hajlamos..ja és a tömegnövelő porom is elfogyott sajnos..



2014. júl. 20. 01:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Addig végezd a fegyencedzést, keress rá, töltsd le és alkalmazd. ezek vannak benne: fekvőtámasz, fekvőtámasz kézállásban, húzódzkodás, tolódzkodás, guggolás, lábemelés függeszkedve, hídtartások. Mellé mehet súlyzós kiegészítés, pl vállra tudsz oldalemelni vagy karra is tudsz edzeni. Sőt hátizomra is tudsz egykezes evezéseket végezni, ha nem túl pici az a súlyzó.


Az nem gond, ha nincs tömegnövelő porod, mivel az is csak kaja nem csodaszer, lehet szilárd kajából bevinni a napi makromennyiségeket. Megnézed, hogy mennyi makrotápanyagot (fehérje, ch, zsír) vittél be porral és annyival több kaja kell. Mondjuk zsírt azt nem vittél be vele, csak írtam, hogy az is makrotápanyag.

de ha pl tápkieggel ment nálad napi 200g ch, akkor ha megfőzöl 250g (nyersen mérve!) rizst és megeszed akkor máris pótoltad azt a mennyiséget. A fehérjét pedig pótolod hússal, tojással, este túróval.

Tökmindegy, hogy a napi makrobeviteled teljesen szilárd kajából fedezed vagy egy részét tápkiegből, csak legyen meg. Nem lesz az izmosabb, aki tápkieget is használ annál, aki csak szilárdból viszi be. Ezt kell megérteni.

A szervezetnek az a lényeg, hogy meglegyen a mennyiség.

2014. júl. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ.!

Persze azt tudom amit a második részben leírtál,és egyet is értek veled.! :)

2014. júl. 20. 09:40
 3/3 anonim ***** válasza:
okés.:)
2014. júl. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!