Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha csak "2 hetente" edzek az...

Ha csak "2 hetente" edzek az eredménytelen vagy lassú fejlődés?

Figyelt kérdés
Most kezdek el edzeni az a helyzet,hogy az egyik hetem az nagyon mozgalmas és nem tudok elmenni a konditerembe viszont a másik héten igen. Erre értettem azt,hogy 2 hetente,de azt találtam ki,hogy a másik héten akkor itthon..esetleg tudnék edzeni valahogy gépek nélkül és milyen gyakorlatokat?

2014. júl. 20. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:

A másik héten pedig legyen saját testsúlyos edzés. Keress rá a fegyencedzésre, töltsd le, olvasd el és alkalmazd.

Vagy ha vannak kézi súlyzóid is, akkor azzal még kiegészítheted.

2014. júl. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem a fegyencedzés hosszú távon nem ér semmit vagyis a testépítésben mert nem tudod növelni egy idő után a súlyt és nem fejlődsz a másik meg az hogy a fejlődés így néz ki: 70% szól az étkezésről 20% az edzésről és 10% az egyéb pl regerenálódás alvás ilyenek :) de csináld ezt: kajálj jól, aludj sokat edz keményen és tuti jön a siker ;)
2014. júl. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lesz ennek a vége :D egyébként hallottam és belenéztem ebbe a fegyenc edzésbe..az alváshoz annyit fűznék,hogy mindennap mondhatni fáradt vagyok nem tudom magam rendesen kipihenni..az étkezés..az is eléggé más. Van,hogy több van,hogy kevesebb és mikor mit. Nem vagyok kövér azért viszonylag sokat mozgok azt mondják sportos testem van.. Van aki szerint vékony vagyok. Szerintem meg csak egy normál átlagú,de sokak szerint lehetnék sportos testű,mert meg van az az afottság vagy a megfelelő,külső,forma. Nem akarok full kigyúrt lenni,igazából csak egy kicsit szélesebb vállat, nagyobb mellizmot szeretnék,hogy formásabb legyek.
2014. júl. 21. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!