Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hisztek a testkompozíció...

Ti hisztek a testkompozíció változtatás irányelvben?

Figyelt kérdés
Bunny könyvében van részletezve.Diéta után vagyok 2 hónappal és amióta 3g/tskg CH-n vagyok nem változik a súlyom szinte el sem hiszem.Nem úgy működik a szervezet, hogy vagy hízik vagy fogyok?
2014. júl. 21. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A testkompozíció váltásban pont az van, hogy a súlyod kb marad, de kis izom jön és zsír megy le. Ezt tükörben kellene látni. Én mondjuk ebben nem hiszek.
2014. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez a testkompozíció változás csak hosszú távon működik.

Elvileg egyszerre izmosodsz és adsz le zsírt, csak nagyon lassan.

A valóságban pedig az van, hogy rövid tömegnövelő és szálkásító időszakok követik egymást, mivel hosszú távon nem tudsz mindennap pontosan ugyan annyit enni és minden nap pontosan ugyan annyi energiát felhasználni, így óhatatlanul lesznek napok, amikor kalóriatöbbleted lesz és lesznek napok, amikor kalóriadeficitben leszel.

2014. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy én sem hiszek vagyis hittem eddig benne de a második válasz nagyon logikus és azt hiszem erről van szó.
2014. júl. 21. 21:48
 4/13 A kérdező kommentje:
Annyit hozzátennék, hogy mindennap PONTOSAN ugyanazt és ugyanannyit eszem.Nem tudok ráunni a rizsre és a csirkére(egyelőre).
2014. júl. 21. 21:58
 5/13 anonim ***** válasza:
Okés, de nem muszáj mindig azt enni. A napi összes makro bevitel számít, amit nem csak csirke-rizsből lehet bevinni.
2014. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A testednek van egy kalóriamérlege, amit ha pont sikerül egyensúlyba hoznod, vagy minimális kalóriapluszt elérned, akkor zsírosodás nélkül is lehetséges a bevitt tápanyagokból izmot építeni.
2014. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez a legolcsóbb alternatíva nem beszélve a rostos komplex ch forrásokról amiktől egész nap fingik az emberfia.A puffasztott rizs pedig szuper étel.
2014. júl. 21. 22:09
 8/13 tkodit ***** válasza:

Egyszer már leírtam kommentben részletesen, de én is valami ilyesmit csináltam egy-másfél évig.


Lassan fejlődtem, erőszintben meg szinte egyáltalán nem. De köztes megoldásnak nem rossz, csak éppen miért választanál köztes megoldást?

2014. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mert óriási anyagi kiadásomba került a 1,5 évig tartó diéta az emelt fehérjebevitel miatt.Nem beszélve az aerob edzésekről amit a pokolba kívánok meg a kitalálóját is.Most 1,6g/tskg a fehérjebevitelem 3g/tskg helyett és teljesen rendben vagyok anyagilag, sőt még olcsóbban jövök ki mintha az átlagember étrendjét követném.
2014. júl. 21. 22:41
 10/13 anonim ***** válasza:
És milyen a forma most? Van kép?
2014. júl. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!