Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naturál "testépítők", ti,...

Naturál "testépítők", ti, hogy bírjátok a doppingolókkal szemben?

Figyelt kérdés

Üdv.


Egy kis info előbb magamról: 17 éves vagyok, 2 éve edzem, 20kg jött fel(zsír, víz, izom) eddig. Nincsenek nagy sikereim(egészségügyi, és egyéb figyelmetlenségi okok miatt), pedig versenyzői elképzeléseim vannak.


Arra lennék kíváncsi, hogy mikor ti naturálok mikor látjátok, hogy aki nem is edz keményen, lefossa a kajálást meg minden, de kokszozik és ezért jobban fejlődik mint ti, hogy bírjátok? Engem rettenetesen bosszant. Bosszant, mert az emberek 80%-a látja, hogy aki kokszol, hú ,de szépen fejlődik, néha meg ha kérdezik, hogy mennyi ideje edzek, szégyenlem kimondani a 2 évet, mert már odáig sülyledt ez a sportág, hogy a hobbi sportolók is kokszoznak, és fél év alatt elérik azt, amit egy naturál mondjuk 2 év alatt. Megkapják hamar a sikert, amiért annyira nem is tettek. És akkor van a nagy Zyzz meg ezek imádata, akik 2 év alatt hatalmasak lettek a koksztól és osztják a motivációt és ettől ők a menők. Véleményem szerint K*RVÁRA könnyű motiváltnak maradni, hogy nyomsz egy kis szurit, és 2 hónap alatt már nőtt 3cm-et a karod (példa..). Ti többi naturálok, ti miként gondoljátok ezt?



2014. júl. 23. 01:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha komoly versenyzőről van szó, semmi gondom vele. Tisztában vagyok miért csinálja. Ha gyúrósjózsi szintű emberről, akkor pedig szarok rá. Az ő élete, ha el akarja baszni hát tegye, legfeljebb hamarább megy a példakép, zizz után.
2014. júl. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az motivál, hogy ha elérek valamit azt tudom ÉN csakis ÉN értem el a saját magam erejéből, NEM a tabletták és az injekciók hatására sikerült elérnem!
2014. júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
"Ha 10 év alatt érsz el valamit az többet ér, mint ha 1 év alatt éred el koxal"
2014. júl. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

hát, tudod aki kokszol, és igazán durván néz ki, az koksz nélkül is már durván nézett ki.


aki meg koksz nélkül is eleve szarul néz ki, az koksszal csak egy nagyobb rakás szarkupac lesz.

2014. júl. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Könnyedén, kérdező: aki kokszol, előbb-utóbb feldobja a pacskert. Egy gépre kötve élete végéig nemigen fog már terembe járogatni...
2019. szept. 4. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagyon jól bírom,nagyon jól.
2020. aug. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!