Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha csak széndhidrátot eszem...

Ha csak széndhidrátot eszem és úgy futok akkor egyáltalán nem fog nöni az izmom?

Figyelt kérdés

2014. júl. 28. 15:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ha energiadeficitbe kerülsz akkor fogyni fogsz, izomból is meg zsírból is, főleg ha nem figyelsz arra h mit eszel, csak annyira hogy kevesebbet. de mennyi az a nagyon sok futás, mert én van hogy lefutok 20 km-t is egy nap , csak megfelelően pótolom az energia kiesést és ezért nem fogyok. de ha kevesebbet eszel mindenképp fogysz, izombol is. Fehérje ettől függetlenül kell, nem csak az izmokhoz hanem a tested működéséhez is.
2014. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Rakj fel képet, kíváncsi vagyok milyen nagy.
2014. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
hát az a sok futás az 30perc lenne mindennap :"D hozzád képest ez semmi.
2014. júl. 28. 15:57
 14/15 anonim ***** válasza:
jó az kezdetnek. Egyébként mondom ha energiaplusba vagy akkor nőhetsz tömegbe ( az hogy ez izomba vagy hájba jön fel már függ pl attól h sportolsz e illetve hogy milyen ingerek érik az izomzatod) ha energia minuszban vagy akkor fogysz, de megintcsak nem mindegy hogy izomból vagy zsírból. ( ez is a kajád vmint a sport függvénye)
2014. júl. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor mindig olyan kiváncsi vagyok , hogy nézz ki az a nagyon izmos láb. De persze ezt sose tudjuk meg, hisz még senki se rakott fel képet, aki ezt állította. Nah mindegy.


Fent már szépen megválaszolták, ha kalóriaminuszba kerülsz, fogyni fogsz, hogy honnan azt a genetikád dönti el (általában ahova leginkább hízol, onnan fogysz utoljára).


Viszont attól eltekintve, hogy csak szénhidrátot enni baromság (kell a fehéjre, ebből épül fel a szervezeted) és a zsírok is szükségesek, a lényeg még mindig a kalóriaminusz, aminél azért a szénhidrát elég fontos tényező.

2014. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!