Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van e értelme, hogy egy nap...

Joe8341 kérdése:

Van e értelme, hogy egy nap normálisan eszem ch-t viszont a másik napon csak fehérjét? és igy tovább.

Figyelt kérdés

2014. jún. 29. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi a célod ezzel? Ha tömeget szeretnél növelni, akkor kalória pluszban kell lenned. Akkor is ha nem edzel, pihenő napon is. Ilyenkor kicsit mehet kevesebb ch, de teljesen ne hagyd el, ha izomnövelés a cél. Fehérje is mindig kell!

Szálkásításkor pedig eleve kevés a ch, én lemegyek napi 50g-ra is, és hétvégén kicsit visszatöltök.

De mivel nem írtál célt, így csak találgatok, hogy mi is akarsz ebből kihozni.:)

2014. jún. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát igazából, nem diétáznák csak van rajtam felesleg. és egy barátom tanácsolta ezt a megoldást, de igazából én is óvakodok ettől, mert félek hogy izmot vesztek.mivel nem lesz erő, és a sorozatokat is 16-14 korül mondta nekem csak hát akkor a vasat is csökkenteni kell.nem tudom mi lenne a jó? segitenél? köszönöm
2014. jún. 29. 17:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Zsírt csak kalória mínuszban tudsz leadni naturálban. Tehát kell diéta is. Az nem megy, hogy te izmot növelsz, de közben meg zsírt adsz le. A kisebb súllyal és nagyobb ismétlésszámmal pedig izomvesztés lesz, nem kis súllyal szálkásítunk. Marad a nagy súlyos edzés, csak az étrend lesz más és több aerob edzés megy a súlyzós mellé. Nyilván így is lesz gyengülés és kisebb izomvesztés, de nem mindegy mekkora.
2014. jún. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tehát akkor maradjon a 8-10 ismétlés,és nem kell beiktatni ch mentes napokat? mond meg nyugodtan, a véleményed te értel hozzá!
2014. jún. 29. 18:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha zsírt akarsz leadni, akkor is nagy súlyos edzés kell 8-12-es ismétléstartománnyal. Viszont a ch-t azt le kell csökkenteni, hogy kalória mínuszban legyél. Nem kell nulla ch, csak annyit kell csökkentened, hogy heti 0,5-1 kg fogyás legyen.
2014. jún. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és még egy kérdés szerinted jó ez igy: 1.nap:láb 2.nap.mell,hát. 3.nap:pihenő. 4.nap:váll. 5.nap:kar
2014. jún. 29. 18:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sok a mell-hát egy napra, mert két nagy izomcsoport, de van aki így edz. Én inkább tenném a mell mellé a vállat, de ahány ember annyiféle vélemény.

Vagy azt is teheted, hogy:

mell-bic, láb, pihi, váll-tric, hát

2014. jún. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm.
2014. jún. 29. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!