Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet valakiből fitness...

Hogyan lehet valakiből fitness modell, vagy ha valaki komolyabban szeretne foglalkozni a testépítéssel, karriert építene, mi a járható út?

Figyelt kérdés

Már gyerekkorom óta sportolok, a küzdősportok szerelmese voltam nagyon sokáig, rengeteget kipróbáltam, de egyik iránt sem éreztem különösebb köteléket, elhivatottságot.


Pár éve (pontosabban 4) pottyantam bele a konditermek és testépítés világába, mikor elhatároztam, hogy "jól akarok kinézni", és szerencsére voltak olyan emberek körülöttem, akik már régóta benne voltak, és hobbiszerűen űzték, ezért volt segítségem, nem is kevés. Minden infót úgy szívtam magamba mint a szivacs, egyszerűen imádtam mindent ami testépítéssel kapcsolatos, olvastam, rengeteget, tudni akartam egyre többet és többet, és még többet kérdeztem, ha valami nem volt világos egyből, pofátlanul zaklattam mindenkit akiről tudtam, hogy segíthet nekem. Az eredmény látható lett, a körülöttem lévők pedig már tőlem kértek tanácsot, segítettem nekik elérni azt amit én is elértem, és ezt is imádtam, segíteni az embereknek, hogy megváltoztassam az életüket, hogy segítsek nekik sokkal egészségesebb és sportosabb életet élni.


Fél éve rájöttem, hogy én ezt egyszerűen imádom, hogy én ezt akarom csinálni, én ezzel szeretnék foglalkozni, éreztem azt amit addig még soha semmi iránt, az elhivatottságot, ami azóta csak egyre erősödik. Azóta étrendeket írok, edzésterveket készítek, de mind csak barátoknak azért, mert szeretem ezt csinálni, és nem kérek pénzt érte.


Most eljutottam arra a pontra, amikor már tényleg azt tervezem, hogy ebből szeretnék megélni, és amúgy sok lehetőség van a fejemben, hogy miből mit és hogyan lehetne kihozni, de az utat nem ismerem, ami oda vezet, és ezért van most szükségem a segítségetekre, ha van köztetek olyan aki már végig járta ezt az utat, aki ebből él, vagy tudja a módját, az ha segítene nagyon hálás lennék érte.


Először mindenképpen elvégeznék egy személyi edző tanfolyamot (ha valaki tud ajánlani valami jót, azért szintén hálás lennek, lehetőleg debrecenit, mert levelezőt nem igazán szeretnék) viszont azután mi jönne? Versenyekben gondolkodjak? Aztán a többi "kialakul"?


23/F



#fitness modell #testépítő karrier
2014. júl. 28. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A nőknél van fitness kategória.
2014. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha versenyezni akarsz, ahhoz sok pénz kell. Nem tudom, hogy naturál vagy e, de ha igen, akkor úgy szinte semmi esélyed még egy atletic kategóriában sem.
2014. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
naturálban nyomom, csak étrend kiegészítőket szedek, és jól belőtt étrenden vagyok
2014. júl. 28. 19:04
 4/5 A kérdező kommentje:
szóval tisztán semmi esély? :/
2014. júl. 28. 19:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sándorzsolt már kifejtette a véleményét a versenyzésről naturál szinten. Szar dolog, de ez van. Még naturál versenyeken is.


Személyi edzősködéshez meg ügyfélkör kell, nem papír.

2014. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!