Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek lehet tömegelni...

Szerintetek lehet tömegelni menzás kaja mellett?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kollégista vagyok, így nem nagyon tudok válogatni, ha a kajáról van szó. (A nyárnak is mindjárt vége, ez az egy hónap meg semmire nem elég szinte.) Ha nem vásárolok össze mindent, csak azt eszem, amit a menzán adnak (kapunk reggelit, ebédet, vacsorát), plusz még mellé edzés utánra egy kis fehérjét, tudok szépen tömegelni?

2014. aug. 1. 21:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Áh pedig már kezdtem reménykedni, hogy valami értelmessel is összefutok a kondiba:D
2014. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

7-es szóval Bánkis vagy?:D

Én is az volam, még azokban az időkben amikor építették a Spart.


Csak egy kérdés: a csirkemellel mi a lósz@rt kezdesz abban a f.s koliban? nálunk a konyhát elég körülményes volt használni, kajtatni a kulcs után, inkább hagytuk.

2014. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
a zrinyinyél nincs is Spar :o A korzóban max, de az nem túl közel van
2014. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én nem a benti kolijában vagyok a Zrínyinek. Van egy kint a Tiszavasvári úton is, én ott vagyok. Ott viszont van SPAR.
2014. aug. 8. 00:05
 15/16 anonim ***** válasza:

12es


Aha:D Miért, Te hova jársz suliba?

Egyébként melegszendvics sütővel lehet sütni húst, tojást:D

2014. aug. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Aaa szóval ott voltál koliba:D reggel van rosszul olvastam:D
2014. aug. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!