Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet az USA-ban Scitec...

Lehet az USA-ban Scitec Nutrition termekeket kapni?

Figyelt kérdés
Interneten eddig nem talaltam semmit, csak olyat ami Europabol szallitana ki, az meg nagyon sok lennne.

2014. aug. 2. 07:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, de van ott pár ezer más ugyanolyan, sőt jobb termék is. Miért pont Scitec?
2014. aug. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert nekem nagyon bejottek a termekeik. Foleg a Jumbo Professional. Sokat fejlodtem tole.
2014. aug. 2. 23:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, ez egy magyar márka, ami amerikainak akarja eladni magát.
2014. aug. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A jumbo is ugyanabbol áll, mint a legtöbb tömegnövelő: nagyrészt szénhidrát (zabliszt, dextroz, malto), kis rész fehérje, meghintve némi kreatinnal, plusz aminosavakkal. Nem csodaszer, nem varázspor, csak sima kaja.
2014. aug. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem a jumbótól fejlődtél, hanem a benne lévő tápanyagoktól. minden más tömegnövelőben "ugyanazak" a tápanyagok vannak
2014. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
így van.
2014. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Koszonom a valaszokat!!
2014. aug. 4. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!