Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon nyeszlett vagyok,...

Nagyon nyeszlett vagyok, adnátok használható tanácsokat?

Figyelt kérdés

35f, sose sportoltam igazán, mert nem volt kitartásom és nem láttam az eredményét. Utóbbi éveket jojózás jellemzi, a súlyom 73 és 85 között ingadozik.. valahányszor megszalad a súlyom elkezdek diétázni, tartom egy darabig majd valami beütt és kezdődik elölről.

Most is egy fogyókúra közben vagyok, végülis annyira nem is kéne fogynom, ha lenne rajtam izom, de nagyon nincs.. csak zsír. A fogyókúrám általában azon alapszik, hogy keveset eszem és nem izgulok azon, hogy izomtömeget veszítek, mert tényleg nincs miből.


Szóval dilemmám: amíg fogyózok addig kb hiába is próbálnék izmosodni, nem lenne miből. Kardió edzéseket csinálok heti pár órában.

Ha viszont nekiállnék rendesen étkezni nagy adagokban akkor nem tudom, hogy tudnám ezt pontosan belőni, hogy ne hízzak vissza..


Ötleteket keresek, hogyan tudnék változtatni.. konditerembe egyelőre nem szeretnék eljárni, szeretnék egy kis alapedzettséget előtte. Az étrendet illetően is vannak kérdéseim. Nagyon nem szeretnék elmerülni az étrend kiegészítők világában, de akár szóba jöhet. (multivitamin komplexet szedek)


2014. aug. 3. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Fegyencedzés, Sárga Kapszula. Letöltöd, elolvasod.
2014. aug. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz, ez a fegyencedzés tetszik az egyre nehezedő gyakorlat-típusokkal. Kb mindből csak az első max. második szintű sorozatot tudom megcsinálni, de legalább le lehet mérni a javulást ha lesz :).
2014. aug. 3. 12:13
 3/4 anonim ***** válasza:
a fegyencből csak a gyakorlatokat tanulmányozd, amiket az író(k) összehord(anak) a testépítőkről az mind baromság. A Sárga Kapszula pedig tartalmazza a célodnak megfelelő ismereteket amiket jó ha tudsz. Sok sikert.
2014. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez nekem is elég hamar lejött, így a bevezetőt csak gyorsan átfutottam.
2014. aug. 3. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!