Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Barátom fegyencedzést tolja,...

Barátom fegyencedzést tolja, és nagyon szép izmos már, viszont nem számolja a fehérjét, szénhidrátot, és újabban fájnak az izmai. Nem húzódás, hanem másfajta fájdalom. Lehet ez attól, hogy nőne az izom, de nincs miből, mert nem visz be elég fehérjét?

Figyelt kérdés
Szerencsére ösztönösen egészségesen táplálkozik, nem szereti az édességet, kenyeret, tésztafélét, gyorskaját, csak a húst meg a zöldségeket. De lehet, hogy nem visz be elég fehérjét? Nem akar turmixokat tolni, mert undorodik tőle. Mondtam hogy egyen több tojást, mozzarellát, túrót, csirkemellet, némi fehér rizst és zabpelyhet, meg ne hagyja ki a reggelit. Azt mondta, oké. Ez elég? Ja meg alkoholt azért tologatja rendesen 7végén. Köszi:)

2014. aug. 4. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon finom fehérje shakek vannak már, meg íztelent is lehet kapni aztán kendvenc kakaóval, gyümölcsel akarmivel összerázni/turmixolni. Viszont izomfájdalomra L-Glutamint kéne kipróbálnia szerintem, abból is vannak kifejezetten finomak és még a gyomornak is jó.


Arról se feledkezzetek meg, hogy ezek természetes tápanyagok. Úgy is gondolhatsz rá mintha kefírt innál.

2014. aug. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez úgy hangzik egyébként, hogy túlterhelte az izmait. Vigázni kell vele, mert könyen lehet belőle gyulladás vagy sérülés. Többet kell pihenni és kenyd be neki valami sportkenőccsel.

Az étrendjével talán nem lehetnek nagy gondok, de azért kicsit nagyobb odafigyelést igényel. Tudatossan kell táplálkozni egy átlagembernek is, nemhogy olyannak aki intenzív edzéseket végez. Vitamin-t visz be a zöldségekkel, de lehet az is kevés, fehérje talán rendben van ha elég húst eszik, de így kevés napi egyszer húst enni. Inkább többször kisebb adagokat. Aminosavakból nem ártana valami extrát bevinnie. Szerintem L-Glutamin nagyon passzol az edzéséhez.

2014. aug. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Több pihenő nap kell. Fehérjét pedig tud bevinni húsból, tojásból, túróból is, nem muszáj tápkieget használni, ha megvan szilárd kajából is. Csak tápkiegből egyszerűbb.
2014. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Megmondom neki a tanácsokat!
2014. aug. 6. 13:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha még nem oldódott meg esetleg: Magnézium
2014. okt. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!