Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izmosodáshoz étrend?

Izmosodáshoz étrend?

Figyelt kérdés
Tehát, 16 éves fiú vagyok, 180cm, 78kg. Már egy ideje járok kondiba (kb. 7-8 hónapja), és eddig nem egy előre megtervezett étrendet követtem. Na most én izmot szeretnék növelni, nem tudom hogy a tömegnövelő étrend az ezt, vagy egyszerűen a tömegnövelést segíti elő, tehát pl. én most 78 kg vagyok és 85 kg szeretnék lenni. Bár gondolom a tömegnövelő étrend az izomnövekedést "segíti". Szóval azt le tudnátok írni, hogy kb. milyen étrendet kellene követnem?

2014. aug. 5. 11:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a segítséget. De azért ne öljétek egymást. :D
2014. aug. 5. 15:04
 12/14 A kérdező kommentje:
Jah igen, azt elfelejtettem írni, hogy a konditerem tulaja egy "személyi" edző is, szóval általában ő mondja meg, hogy mit kellene az adott napon megcsinálnom.
2014. aug. 5. 15:11
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha ért hozzá, akkor jó is ha segít neked.
2014. aug. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
ezt tarsd be: [link] olvasd el
2014. aug. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!