Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a különbség a kezdő és a...

Mi a különbség a kezdő és a haladó tömegnövelő között?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a fehérje mértéke a kezdőnek 15% alatt van és a haladónak 15% vagy 30% felett. De ha úgy nézzük, hogy arány szerint szedjük (pl kezdőként 2 dl 15%-os helyett 1 dl 30%-sat iszunk) akkor végül is a kettő ugyanaz csak az nem mindegy hogy mennyit iszunk belőle. És miket kell enni ezek mellé, hogy minél gyorsabban jobb eredményt kapjunk?

2014. aug. 7. 17:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

csak marketing szarság ez a kezdő-haaldó tömegnövelő...

Olyat vegyél ami legalább 27-8%-os.

2014. aug. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Osynho ***** válasza:

"De ha úgy nézzük, hogy arány szerint szedjük (pl kezdőként 2 dl 15%-os helyett 1 dl 30%-sat iszunk) akkor végül is a kettő ugyanaz csak az nem mindegy hogy mennyit iszunk belőle"


Ja, csak közben megiszol 1 tonna cukrot is.


Olvasd el a sárga kapszula című művet (google).

2014. aug. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tehát akkor egy kezdő egyből haladó tömegnövelőt szedjen? Nem lesz semmi baj ettől?
2014. aug. 7. 17:42
 4/16 Osynho ***** válasza:

Olvasd el a könyvet és nem lesznek ilyen buta kérdéseid. :) No offense.


Ezek kaják, nem ettől nősz meg, hanem a teljes tápanyagbeviteledtől, az edzésedtől és a regenerálódástól.

2014. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Baromság ez a kezdő és haladó tömegnövelő. Kezdőknek is normális, minimum 30%-os fehérjetartalmú cucc kellene, mert egyszerre senkinek nem kell egy raklap cukor. Másrészt alkatfüggő is. Egy ektomorf több ch-t vihet be. Nem attól függ, hogy kezdő.
2014. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
És azt mikor tudjuk hogy mikor kell haladót szedni? Hol a határ a kettő közt?
2014. aug. 7. 17:45
 7/16 Osynho ***** válasza:
Nincs határ. Marketing. Érted mááár? :D
2014. aug. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezt írtuk kérdező, hogy nincs határ, egyből jó tömegnövelő menjen, ne kevés fehérjés cukorkupac.
2014. aug. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én 187 cm vagyok és 70 kg. Már régebb óta edzek csak nyáron abbahagytam mert műtöttek és megtiltották egy időre az edzést és feltűnően lefogytam. Úgy gondoltam hogy tömegnövelővel hamar visszahozhatom.
2014. aug. 7. 17:49
 10/16 A kérdező kommentje:
Szóval akkor egyből mehet a 30% feletti?
2014. aug. 7. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!