Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjét vegyek neki?

Milyen fehérjét vegyek neki?

Figyelt kérdés

Barátom 18 éves,183 cm magas és 68-70 kg, kb egy éve gyúr és szeretnék neki venni alkalomra fehérjét. Azt tudom hogy Scitec a legjobb, de fogalmam sincsen, hogy mit lehetne. Kérlek fiúk (leginkább) segíítsetek! Egyáltalán jó ötlet? Előre is köszi a tippeket, tanácsokat :)

17/L



2014. aug. 8. 14:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá?
2014. aug. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 HarciCsiga ***** válasza:

Egy doboz vagy zsák fehérje pikk pakk elfogy, szerintem jobb lenne neki valami tartósabbat venni és most a tartós alatt nem halkonzervet értek. :D

Ui : mindenesetre én örülnék annak az ajándéknak is, amit kigondoltál, ha nem jut más az eszedbe, de már egyáltalán annak is, hogy gondoltak rám szóval nagyon nem lehet elszúrni szerintem :)

2014. aug. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
11%

" Azt tudom hogy Scitec a

legjobb " :DD viccc max a legfinomabb mert agyon van cukrozva


Gondolom ha ismered a Scitecet a barátod a termékeit használja.


vegyél neki akkor egy 1kgs 100% Whey Proteint (kék dobozos)

2014. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Árban még nem nagyon gondolkodtam, csak hát eleve még azt sem tudom, milyenek vannak, mi mire jó stb :'DDD

Ő azt szereti, na :D tudom is én, melyiknek milyen az íze és mit tartalmaz :P De köszönöm a tippeket, akkor ez csak B terv lesz :D

2014. aug. 8. 14:47
 5/22 anonim ***** válasza:

Kedves -iMPAKT-!


Miért van a Scitec agyon cukrozva, szemben a Myproteinnel?

A Scitec 100 grammjában van 6,3 gramm ch.

A Myprotein 25 grammjában van 1,5 gramm ch, ami 100 grammra vetítve 6,0 gramm - és ez az ízesítetlenre vonatkozik...


Baromira unalmas már a "Scitec agyon van cukrozva" szöveg.


A Myprotein is egy kiváló fehérje, sőt fehérjetartalmát tekintve jobb is, mint a Scitec, de szerintem és sokak szerint nem finom, pedig több ízt is próbáltam már.

Nem mondom, hogy rossz vagy ihatatlan, de nem finom.


Ezzel szemben az edzés utáni Scitec tejsavófehérje shake-em a nap fénypontja, alig várom már, hogy leguríthassam a jól megérdemelt "édességemet" (más édeset, csokit, sütit, ilyesmit nem nagyon eszem, csak ünnepekkor).



De a kérdésre válaszolva:

Kérdező, vegyél neki sima 100% Whey Proteint (kéket), abban az ízben, amit szeret, nekem a sima csokis, a fehércsokis és a vanília megunhatatlan nagy kedvenc mind.

2014. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
5-ös, legtöbben nem az íze kedvéért veszünk egy fehérjét, a myproteinhez lehet venni izesítőt és akkor is jobban kijössz.
2014. aug. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Na végre egy normális gondolkodású csaj.! Az én barátnőm 7.000-ért vett egy szénhidrátbomba szülinapi tortát nemhogy vett volna egy 100% Whey Proteint amit a 3. is ajánlott. Nahh annak jobban örültem volna. Ha pedig azt szeretnéd hogy jobb lepedő akrobata legyen akkor fejeld meg egy Tribooster-rel, joban megy az edzés és te is boldogabb leszel :D
2014. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%

Sejtettem én, hogy szar van a palacsintában, az ötös valamit nagyon elnézett. A Sictec 100 grammjában 13 gramm ch van, ami az Impact 6 grammjával áll szemben. A wpc 80 (amely mindekettő fehérje alapjául szolgál) tartalmaz valamennyi laktózt, ez a Mypro alapanyagelvei alapján tehát 6 gramm laktóz. Ez azt jelenti, hogy a wpp-hez még raknak 7 gramm cukrot. Ez nyilván nem hatalmas mennyiség, de egyértelműen hozzáadott ch-ról árulkodik.


[link]


[link]

2014. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Oriza, te nézted el:


[link]

2014. aug. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 tap bela ***** válasza:

Ez egy kicsi túsztatás.....

Ugye ezt Te is tudod.....

Ezt írod:

"

Miért van a Scitec agyon cukrozva, szemben a Myproteinnel?

A Scitec 100 grammjában van 6,3 gramm ch.

A Myprotein 25 grammjában van 1,5 gramm ch, ami 100 grammra vetítve 6,0 gramm - és ez az ízesítetlenre vonatkozik...


Baromira unalmas már a "Scitec agyon van cukrozva" szöveg.

"


Először is tisztázzuk azt, hogy a WPC80 amiből az Impact Whey (Myprotein) is és a Scitec is készül alapból szénhidrátot tartalmaz. Hiszen azért 80%-os˙(!!!) De ez a ch nem HOZZÁADOTTAN értelmezendő. Ez magában az fehérje alapanyagban van benne.


Lessük akkor meg a Scitec dizájner fehérjét?! Miért írom, hogy dizájner? Azért mert ez tartalmaz whey alapaynagot + ízt + édesítőt + itt sorolható lenne az adalékanyagokat.

Ezek alapján mi is van ráírva egy kék dobozos Scitecre?


Tejsavófehérje koncentrátum (emulgeálószer: szójalecitin), dextróz, taurin, aroma narancs), ízfokozó (nátrium-klorid), L-glutamin, sűrítőanyag (xantán gumi), édesítőszerek (aceszulfám-K, szukralóz), színezék (Sunset yellow***).


Nos, ehz alapján hogy az Istenben lehet ez a termék azonos ch értékű, ha a második legtöbb anyag benne a dxtróz?!?! Mi is a dextróz?!? Egy cukor fajta. Tehát akkor miért egyenlő a ch érték a Myprotein totál natúr, csak a fehérjét tartalmazó, egy Scitec-el, amiben +-ban a második legtöbb anyag egy cukor?!?! Hogyan is van ez?!?!

2014. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!