Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szedhetek izomnövelő szereket...

Szedhetek izomnövelő szereket vagy felesleges? (fontos)

Figyelt kérdés

16F

170 cm

58 kg

Egy héten 3x járok edzőterembe 1,5 órára, minden izmot megmozgatok 4x10 gyakorlatokkal

Az edzőterem bárjába lehet mindenféle izomnövelőt kérni, szedni, inni - tömegnövelő, fehérje turmix, protein szelet stb.

Nem vagyok az ilyen módszerek híve, azért teszem fel ezt a kérdést

Azt hallottam hogy ezek a dolgok hatással vannak a még folyamatban lévő növekedésembe és hogy károsítják egyes belső szerveket meg hogy csak felfúj

Múltkor egy hihetetlen izmos,magasabb mint én kb 175-6 cm, szálkás 18-20 éves srác jött edzeni, ő szed ilyen szereket, láttam mikor ráállt a mérlegre és kiderült hogy csak 68 kg, én legalább 80 kg nak néztem

Ja...és már 2. hónapja járok edzeni, a felső testemen látványos a változás, és ezt szerek nélkül (1 hónap alatt 5 kb izmot szedtem fel, és még hátravan 2 hónapom...szóval)

És nem a csajok miatt járok edzeni, pontosabban 1 lány miatt :)



2014. aug. 10. 01:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

jaja fel volt fújódva a csávó, ha tovább eszi a tömegnövelőt elszáll, istenem mennyi esze van az embereknek beszarok :DD

tudtad hogy a csirkében is van fehérje? mégse fújódtál fel sőt a belső szerveid se mentek szét miatta.

A válaszom pedig: persze kérjél minden edzés után ott turmixot, megállsz majd a növésben meg összemegy a heréd de legalább meglesz a csaj.

Amúgy meg csak nézz magadba, gondolkodj el egy picit, hogy miért hiszel el minden baromságot másoknak és olvad el a Sárga kapszula című könyvet.

2014. aug. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
"Az edzőterem bárjába lehet mindenféle izomnövelőt kérni, szedni, inni" hát én kiégtem, komolyan olvasd el azt a könyvet.
2014. aug. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

válaszolónak osztom a véleményét :D

nem tünt fel hogy ilyeneket csak azok az emberek mondanak akik nem törődnek magukkal csak másokat osztanak? :D sok gyereknek is adnak fehérje turmixot hogy nőjjenek ! bizonyám és mindeggyikenk megvan a heréje :D

2014. aug. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A fehérje az egy alap és szükséges tápanyag a szervezet számára ami megtalálható az ételekbe is csak "kisebb" mennyiségebe és azért szokták por formájába árulni és inni a testépítők mert úgy többet tudnak bevinni a szervezetbe és minőségibb fehérjét!A szerepe a szervezetbe az izomépítés!

[link]


Tömegnövelő vagyis a szénhidrát az is egy alap tápanyag a szervezetnek!


A fehérje és a szénhidrát-ból épül a fejlődő szervezet is a vitaminok mellet, nem hogy káros a fejlődő szervezetre...


A fejlődő szervezetre a steroidok károsak!

A protein meg a fehérje csak angolul!


"1 hónap alatt 5 kb izmot szedtem fel,"

Gondolom ezzel azt akartad mondani hogy 1 hónap alatt 5 kg izmot szedtél fel!

Kollégám szedett fel 2 hónap alatt 6kg izmot úgy hogy 2 féle szteroidot használt 1 szúrt másikat tabletta formájába szedte!


Biológiai képtelenség hogy te 1 hónap alatt 5kg izmot szedtél fel csak úgy...

Az izom nem a belélegzett levegőből épül fel a szervezetbe hanem azt a fehérjéből!


Az meg hogy te minden izmot megmozgatsz minden edzéskor az nem az egészséges se a szervezetre se izom építés szempontjából!

2014. aug. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt max netto 1kg izom jöhet koksz nélkül, szóval az az 5kg nem volt tiszta izom.


A tápkiegek nem izomnövelő szerek. Ezek sima élelmiszerek csak koncentrált formában. Nagyon nem vagy képben kérdező, szerintem is olvass.

2014. aug. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pusztulj gyökér! Ne itt trollkodj...
2014. aug. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz az a mérleg, vagy hülyítenek téged. Én a helyedben kihasználnám a lehetőségeimet. Elengedhetetlen a normális étkezés sporokhoz, súlyzós gyakorlatokhoz. A fehérje shake ebben sokat tud segíteni, de ha meg tudod oldani sima kajával akkor felesleges. A többi táplálékkiegészítő is hasznos lehet, de nincs mindenre feltétlenül szükséged a lényeg az edzés, minden más csak azért kell hogy jól bírd az edzést. A lábgyakorlatokat ne hagyd ki, mert aránytalan leszel és lehangolóbb érzés lessz utólag konpenzálni, csinálj mindent arányossan és ügyelj a szakszerű végrehajtásra úgy a legegyszerűbb.


16 vagy, még előtted az élet. Ha elfecsérelsz mondjuk 10 évet, később sokkal nehezebb lessz megtenned magadért dolgokat amit most elkezdhetsz alapozni. Azt se felejsd el, hogy az agyadat is tudod hasonlóképp edzeni mint az izmaidat. Vedd komolyan a tanulást és adjál rá, hogy jó érettségid legyen.

2014. aug. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2014. aug. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezért van hogy az izmos emberek tudnak repülni,mivel a felfújt izmaik miatt alig kisebb a fajsúlyuk a levegőnèl ezért csak csapkodni kell és felszállnak. De ez a gonosz tápszercégek eltitkojják,én is csak Józsitól hallottam aki a Mariska.hu-n olvasra.
2014. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

beírod googleba: sárgakapszula pdf. És már olvasod is.

Vagy regisztrálsz a bodybuilder.hu oldalon és onnan is letölthető.

2014. aug. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!