Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aminosav tabletták testépítésben?

Xyrot kérdése:

Aminosav tabletták testépítésben?

Figyelt kérdés

Azt szeretném pontosabban megtudni, hogy mi is a szerepe az aminosavnak maga a testben, a testépítésben, illetve az aminosav tablettáknak mint táplálékkiegészítőnek!Hogyan érdemes fogyasztani illetve ajánlott e nekem?

(egy éve edzek,16-F,)



2014. aug. 12. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Már leírtam itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__5986..


és minek akarsz ilyeneket szedni ha fingod nincs róla mit csinál? Mert a Pista meg a Jani ezt tolja és ettől lettek kigyurva? Ott a google beírod és kiad egy csomó testépétőknek szóló cikket ami ezzel foglalkozik.

Előbb informálódik, aztán használ.

2014. aug. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fehérjék aminosavakból épülnek fel. Az izmok építőkövei. De nincs értelme full spektrumú aminosav tablettákra költeni, hiszen azok csak protein porok drágán letablettázva. Számolj után. Fehérjeport kell venni, az olcsóbb és esetleg ahhoz venni pluszban nem kötött BCAA vagy glutamint .De ezek is inkább szálkásításkor (zsírleadás) érik meg, mert segít az izmok megtartásában. Tömegnöveléskor elég a tömegnövelő étrend, multivitamin és edzés utánra egy proteinpor + ahhoz 40-50 g gyors ch. A gyors szénhidrát lehet pl: dextróz (szőlőcukor), maltodextrin, illetve ezek keveréke: carb-f, carbo-x.


De ezt egy év edzés után azért tudni kellene.:)

2014. aug. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! (elsőnek..nem azért kérdeztem feltétlenül mert fogyasztani szeretném hanem azért, hogy növeljem ismeretemet :)

Valóban tudni illene de sajnos nem igazán volt aki segítsen nekem..egyedül nekiálltam edzegetni és kb 4-5 hónapig semmi étrenddel..aztán olvastam a sárga kapszulát és étrendet készítettem magamnak..mivel nem vagyok éppen kistermetű így elég nehéz volt egyszerűen csak egyszerű ételekkel bevinnem a fehérje igényemet..ezért vettem fehérjét por formájában..kb 2 hónapja..a sárgakapszulában olvastam, hogy mi is az amino..tehát egy minimális fogalmam volt róla (nem soroltam gumicukor márkának :), de örvendtem, hogy mástól is hallok róla infókat!

Szép napot!

2014. aug. 12. 10:42
 4/4 anonim ***** válasza:
ez esetben én kérek elnézést:)
2014. aug. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!