Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen ételekkel vagy édessége...

Milyen ételekkel vagy édességekkel szerettek csalni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A kérdés az lenne, hogy milyen édességekkel (csoki név szerint vagy valami) vagy ételekkel szerettek csalni ?

És mikor szoktatok csalni leginkább ? :D



2014. aug. 16. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam csalni, bármit megeszek, ha olyanom van, csak beleszámolom a napi étrendbe.


Nyilván nem zabálok össze-vissza, az étkezésem alapját nem ezek a "bármik" adják.


Van viszont évente jópár alkalom (karácsony, húsvét, szülinapok, névnapok, esküvők, nyaralás, stb.), amikor egyáltalán nem figyelek oda, azt és annyit eszek, ami és amennyi jólesik.


Ez évente kb. 30-35 nap, azaz kevesebb, mint az év 10%-a, ez szerintem nem ront el semmit (sőt a lelkemnek is jót tesz), mivel nem ez a 10% határozza meg, hogy hogyan nézek ki, hanem a többi 90%.

2014. aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Egyszer megcsaltam a kakaós palacsintát a meggyes pitével, de a lekváros bukta elmondta neki.
2014. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hmm nálam van csalónap :) pl egy gyros hambi pizza kombó :D főleg amikor már kivagyok a sok csirkétől és a haltól :)
2014. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó ezt olvasni, hogy néha csalinkázik mindenki :D
2014. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ünnepekkor,alkalmakkor alkoholos italok, persze hetente 1 sör is lecsúszik. Pizza,Hamburger,Hot Dog,Gyors,Somlói Galuska,házicsoki,sütemény,OREO,konyakos csoki,pogácsa,mézes gofri,gyümölcs,energia ital,kávé kis cukorral és tejjel, hosszú felsorolni szóval sokminden megy tömegeléskor, de hetente 1-2 x csalok valamivel, van mikor semmivel. A formán nem ront semmit, főleg ha tömegelés kellős közepén vagy.


A szálkásítás és az azt követő hónapok szentek, ott semmi csalás nem jöhet szóba :)

2014. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
oreo :D azt ki kell emelni, de tényleg finom :D
2014. aug. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 HarciCsiga ***** válasza:

egész tábla óriás milka(kekszes) :D,Pizza,Óriás hambi,Gyros,Sült krumpli,rántott hús,krumplipüré(a poros),Somlói,rigójancsi,Gofri,rakott krumpli,fehérvári finom falatok,brasoi meg minden ami zsíros és van benne hús

csak tömegelésnél csalok amikor valami alkalom úgy hozza pl:Haverokkal egy pizzázás vagy buliból haza fele megállás a gyrososnál ilyenek :)

2014. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha tömegelek, nem nézem hogy mit eszek, tehát minden jöhet mert csak így növök, akkor csak a húst számolom hogy meglegyen, diéta alatt nem csalok, max néha visszatöltök picit pl banánnal.
2014. aug. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
diétánál nálam sincs csalás.
2014. aug. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálam diéta még nem volt (remélem egyszer lesz), tömegelés közben mostanában szeretek néha fagyizni, meg tegnap ettem egy fél kürtős kalácsot :)

Ja, meg érdekelnek a komolyabb import és kézműves sörök, azokat szoktam kóstolgatni néhanapján :D

2014. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!