Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondi+Alkohol hogy van ez?

Kondi+Alkohol hogy van ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20an lenne egy kis osszejovetel unneples a baratokkal es szeretnek alkoholtfogyasztani.A vodkanarancs a kedvencem..Az lenen a kerdesem ha megiszok 2-3vodkanarancsot mennyiben rombolja le az eddigi izmaiimat,a sort utalom:D Kemenyen edzek heti 4x szerda a pihenonapom es este lenne az ivaszat,csutorotkon mennek mar edzeni es arra lennek kivancsi,hogy ha pihenonap iszok akkor az masnapi edzesre kiurul belolem?illetve mennyire hatarozza meg .Szeretnem lezsogezni hogy nem az egeszseges eletmod miatt kezdtem el edzeni hanem a kinezetem ,szep izmok miatt..Es mar lathato erdmenye van,gondolom azert ha 1nap iszok alkoholt masnapra nem fog eltunni a mellem..Tudom hogy lassitja a feherjebeepulest,de ha pihenonapon innek es masnap mennek mar edzeni utana is gatolna meg?Vagy addigra kiurul belolem?Mennyi ideig gatolja a feherjebeepulest?En arra gondoltam,hogy szerdan a feherjebevitel maxon maradna,a cht csokkentenem ,mert az alkoholban sok ch van..Etrendem rendben,edzesek mennek de nem egeszseges akarok lenni,hanem szep izmos.Koszonom a valaszaitokat!

2014. aug. 16. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Pár vodka narancs szinte semmit nem számít, pláne ha ez ritkán megy. No para.
2014. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tobb honapja nem ittam mar,szoval szeretnek de csak par vodkanarancsot mast nem..De lehet nem fogok,mert mar most buntudatom van elore,hogy elrontom a testem:D De jolenne inni kicsit:D
2014. aug. 16. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, kicsit túlaggódod. De akkor igyál csak egyet, azt meg sem érzed, semmit nem fog lassítani az izmosodásban.
2014. aug. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igyál amit akarsz, persze csak mértékkel. Néha muszáj egy kicsit élni is, ennyit nyugodtan megengedhetsz magadnak.
2014. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Izomfejlődésre nem lesz negatív hatása ennyinek.
2014. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!