Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditermi edzés után szabad...

Konditermi edzés után szabad bulizni? Vagy kinek milyen tapasztalata van e téren?

Figyelt kérdés

Nem rendszeres eset, csak egyedi.

Mik történhetnek? Azon kívűl , hogy fáradt leszek.


Edzés után (pár órával elfogyasztott) alkoholnak van valamilyen hatása izomzatra, regenerációra stb?



2013. ápr. 17. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajmár, ne parázz, érezd jól magad! Néha kb bármi belefér.
2013. ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi az az alkohol és hogyan kajálsz. Ha edzés után egyszer kajálsz, aztán szétcsapod magad este 8kor és másnap 2ig másnaposan fetrengsz, akkor az nem tesz jót:) De 2-3sörtől nem kell megijedni. Jó ha iszol mellé alkoholmentes folyadékot, hogy ne száradj ki.
2013. ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jah, csak az a lényeg hogy ne igyál, a fáradtságot majd kipihened. No alkohol, no cigi, no fű.
2013. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
pedig inni szerettem volna, és fogok is.
2013. ápr. 17. 21:30
 5/7 anonim ***** válasza:
ha jól tudom szeptemberben lesz a mr olimpia,uh addigra csak kihevered a beb@szást.
2013. ápr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

rendszeresen eljárok bulizni haverokkal, de 2.5 éve egy korty alkoholt nem ittam, csak az első 1-2 hónap volt fura, teljesen hozzá lehet szokni, sőt állítom, sokkal jobban tudom érezni magamat, mintha be lennék rugva... arról nem is beszélve, hogy a részeg kis csajokat igazán józanon lehet fűzni...

Amúgy itt egy jó cikk a gyúrós alkoholizálásról:

[link]

2013. ápr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem versenyzel, akkor semmi bajod nem lesz tőle, ha egyszer megiszol x pohár sört vagy valamit. Ne görcsölj ezen.
2013. ápr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!