Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 30 felett akár könnyebb is...

30 felett akár könnyebb is lehet izmot felszedni?

Figyelt kérdés

Persze a kornak megfelelő táplálkozással,edzéssel és pihenéssel.

Most hallottam olyat, hogy harminc felett akár még könnyebb is lehet izmot felszedi,mert lassul az anyagcsere és amit eddig csak úgy elégetett a szervezet vagy nem használt fel abból most izmot tud építeni. Ez igaz?

Főleg azoknál jöhet ez számításba akik amúgy nehezen híznak,izmosodnak.

Mert hallottam olyat is, hogy akik könnyebben híznak azok izmot is könnyebben "híznak".

Így akik fiatalabb éveikben nem igen tudtak izmot felszedni azoknak 30 fele,felett akár könnyebb is lehet.

????????????????



2014. aug. 17. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem igaz, de ezt írtam a másik helyre is. 30 felett kevesebb a teszto, lassul az anyagcsere, de ezzel nem több izom jön, hanem zsír.
2014. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez baromság. Minél idősebb vagy, annál kevesebb tesztót termelsz, ami sokkal fontosabb ebben a sportban, mint az anyagcsere. Magyarul idősebben nehezebb izmot építeni(és nem izmot hízni..).
2014. aug. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legideálisabb olyan 18-25 éves kor szerintem.
2014. aug. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minél idősebb vagy, annál rosszabb a fejlődés, 30 éves korig nincs gond, utánna már kezd érződni ez a lassúság ( kisebb tesztoszteron szint, rosszabb anyagcsere és hasonló dolgok), viszont nem lehetetlen lehet szépen fejlődni.
2014. aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azér könnyebb, mert nem vagy már idióta b4lf4sz tinédzser.
2014. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!