Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aki szegény az már nem is...

Aki szegény az már nem is nézhet ki jól?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs pénzem kondi gépekre,tömegnövelő szerekre, közelben nincs kondi, (de még a bérletre sem lenne pénzem).

Minden nap eszem főt ételt, de nem túl gazdagok szénhidrátban, fehérjében. Egyáltalán nem tudok hízni, ilyen alkat is vagyok :(

mit ajánlotok milyen edzést, kajákat 17f



2014. aug. 18. 02:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Zabpehely,Pufirizs,Burgonya,Tojás olcsó dolgok, amiből közepes étrendet ki lehet hozni.


Ismerősöm is szegény, nincs pénze kondira, lassabb fejlődött, mint akinek jó étrendje van, de nem néz ki rosszúl. Kell keményen edzeni és enni amennyire lehetséges és makrókat nézni.


De ha ecto vagy nagyon drág a tömegnövelés neked.

2014. aug. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
De nézhet ki jól, mert ez nagyban genetikafüggő is. Van aki szarul eszik egész nap és mégis izmos. Edzésnek pedig végezhetsz saját testsúlyos edzést is. Igaz, hogy méretben el fogsz maradni attól, mit súlyzóssal el tudnál érni, de attól még egy arányos, izmos formát össze lehet vele hozni.
2014. aug. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ez az igazság :( Genetikafüggő is azért, de én azt tanácsolom neked, hogy eddzél rendesen, max amikor jobb lesz az anyagi helyzeted, majd nagyobb hangsúlyt fektetsz a kajára. Én is így teszek most, igaz, azért fehérjedúsan eszek viszonylag. Sok sikert, és kitartást!
2014. aug. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

OK köszönöm a válaszokat

megpróbálok edzeni akkor

2014. aug. 18. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!