Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek jól kezd látszani...

Szerintetek jól kezd látszani már a tömegelés?

Figyelt kérdés

Üdv

Szerintetek jól kezd már ruha alatt is látszani a 4-5 hónapos tömegelés ? Persze ilyen ruhákat hordok, vessen meg aki akar, de én így szeretem. Nem egoból rakok képet stb., csak kíváncsi vagyok mások véleményére.


[link]



2014. aug. 22. 21:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
kezd látszani hogy elzsirosodsz hasad gyenge melled is karod se sok csapott váll aránytalan vagy én a helyedbe beállnék egy szolidabb tömegelésre
2014. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

4 kockám látszik, de gyenge has :)

Igen, zsír is jön, mivel nem vagyok ectomorph, aki szerencsés, csak zsírral jön nekem izom.


Mellizmom elismerem kicsi, de vállaim ebből a szögből nem látszanak de nagyon is arányosak :)

2014. aug. 22. 21:33
 3/28 anonim ***** válasza:
örülök h meg vagy elégedve magaddal ezzel a formával,ha neked ez jo váll akkor nem szoltam
2014. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Ilyen a vállam :


[link]

2014. aug. 22. 21:36
 5/28 anonim ***** válasza:
ez gyenge nagyon már multkor is feltetted.nemmegbántásbol de nyomjad még
2014. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
nézd már meg ezt a képet csak kifejezetten a vállat miben különbözik egy emberétől aki nem edz?
2014. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Kezd.
2014. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem nagyon jól nézel ki. Én itt kb meg is állítanálak, ha én volnék a barátnőd. Nekem ez így már nagyon tökéletes lenne :) 33 N
2014. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
azt a ku.rva:DDDDDDDez igen remélem csak kamu volt
2014. aug. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Még jó hogy nem te vagy a barátnője a testépítőknek.:-) Ez nagyon picike szint még és ez itt a testépítés kategória nem a femina.hu.

Nem az a kérdés, hogy melyik nőnek mi jön be.

2014. aug. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!