Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diéta után nem bírok hízni,...

Diéta után nem bírok hízni, miért?

Figyelt kérdés

10 hete kezdtem bele a diétába, akkor 90, most 79 kiló vagyok. Tegnap mérték le a testzsírszázalékomat és 8% jött ki a bőrredős, 7% a centis méréssel.

A problémám az, hogy az elmúlt másfél hétben már nem igazán akartam volna fogyni, de mégis sikerült és az erőm is rendesen megcsappant az elmúlt időszak alatt. Pillanatok alatt kifáradok.

A diéta alatt 1 tskg ch- ment és 0.25 tskg zsír, mindemellett 2,5 fehérje. Mindezt napi 7-8 adagban vittem magamba.

Mit kéne csináljak, hogy megálljon a fogyás? Erősen ektomorf vagyok, anno 55kg-al kezdtem el edzeni, majd most 90ről jöttem le 80ra ezalatt a 10 hét alatt.

Viszont olyannyira felgyorsult az anyagcserém, hogy hiába eszem kenyeret rizzsel kb, nem történik semmi. Mennyi idő mire lelassul? Vagy hogyan lassítsam le? És mennyire növeljem az arányokat, hogy ne legyen libikóka?

Az L-karnitint érdemes szedni tömegelés során vagy álljak le vele?



2014. aug. 21. 00:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Annyi a dolgod, hogy emeled a szénhidrátot és a zsírt is vidd 1g x ttkg-ra. Olyan nincs, hogy nem indul be a tömegnövekedés. Ehhez csak elegendő kalória kell.
2014. aug. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ezeket a morfokat el kellene felejteni, és inkább tanulni egy kicsit a táplálkozásról. egyértelműen feljebb kell vinni a szénhidrátot, de maradj a lassúaknál. illetve a zsírt is érdemes, ha egészséges akarsz lenni, annak is fontos az eloszlása(telített-telítetlen).
2014. aug. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!