Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek jól kezd látszani...

Szerintetek jól kezd látszani már a tömegelés?

Figyelt kérdés

Üdv

Szerintetek jól kezd már ruha alatt is látszani a 4-5 hónapos tömegelés ? Persze ilyen ruhákat hordok, vessen meg aki akar, de én így szeretem. Nem egoból rakok képet stb., csak kíváncsi vagyok mások véleményére.


[link]



2014. aug. 22. 21:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Szerintem értette mindenki elsőre is.:-)
2014. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
köcce hogy belinkelted amit kértem. ezután ha nem bánod üzibe írok neked mert itt csak a mocskolódás folyik és köszönöm sandorzsoltnak is a biztatást
2014. aug. 22. 22:22
 23/28 anonim ***** válasza:

én tök örülnék, ha én is elérnék 5 hónap alatt ennyit:D

mondjuk én 3 évvel kisebb vagyok mint te, szóval nem hiszem hogy meglesz. de szerintem ez szép teljesítmény amit elértél.

2014. aug. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Milyen mocskolodas gyerekek kapjatok a ratyi fejetekhez nem tudtam hogy itt seggnyalas megy velemnyt kert en/mi irtunk.persze irhattam volna h huuu de zorall vagy ocskos de hazudnek.

Meg ilyeneket ir h aranyos a valla hat kajak nemlatom sehol hol a vall.legalabb kritikus legyen az ember magaval szemben is

2014. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Hat ember ez finoman szólva is szar. Zsiros vagy ha szembe jobnel velem az utcan meg se.mondanam hogy edzel
2014. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
kiváncsi lennék a sok leszólogatós gyereknek milyen formája van. Nem rossz ez de nyomjad még és király lesz. Átlag emberhez képest jó.
2014. aug. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Háát...

Én 15 évesen izmosabb voltam,pedig akkor nem is edztettem.

2014. aug. 23. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ú bazz mi megy itt...
2014. aug. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!