Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem gyurni de mar 3 eve...

Elkezdtem gyurni de mar 3 eve dohanyzok. Mennyire befojasolja a testepitest a cigaretta?

Figyelt kérdés
2014. aug. 24. 19:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha nem metalt hallgatsz akkor buzyque vagy xxlxx!
2014. aug. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ja ez még egy jó szólása. Ha nem rock vagy metál, akkor az csak buzy zene lehet. Meg ha facebookozol vagy helyesírási hibát vétesz, akkor egy büdös gyökér vagy és dögölj meg. Ezek csodálatos mondások, nem is értem, hogy miért nem így gondolkodik mindenki, mint ő. Az sem kizárt, hogy nem mindenki más a hülye hanem vele van a baj...
2014. aug. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A cigaretta füstkomponense kikezdi az ereket borító hámot, romlik az izmaid oxigénellátása, gyönyörűen elősegíti az érelmeszesedést. A vérbe felszívódó anyagokkal közvetve tönkrevágja az emésztőrendszered hámját és a -mirigyeidet (bizonyított ok-okozati összefüggés a nem genetikai pancreasrák és a dohányzás között), rontva az emésztést és a felszívódást, elveszi az étvágyadat. Toxikus az idegrendszeredre, beleértve a perifériás idegeket. Romlik a légzésfunkciód a tüdőhám megfojtásával, következményesen a teljesítményed és a fizikai/genetikai határaid beszűkülnek. Azt kérdezed, lehet-e köze a sporthoz?


/// Ez nem 20-30 évesen lesz óriási probléma, az emberi szervezet csodálatos és eszméletlen szélsőségeket képes tolerálni évtizedekig, kezdve a csodadiétáktól az "egészséges" élsporton át egészen a "klasszikus" magyar konyháig és élethosszig tartó fenékmeresztésig.


De amikor az unokádat nyünyürgetnéd, akkor én fogom majd dugdosni a drótot a koszorúereidben, keresve az elzáródást. Gondolkozz néhány évvel előre. ///

2014. aug. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!