Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem gyurni de mar 3 eve...

Elkezdtem gyurni de mar 3 eve dohanyzok. Mennyire befojasolja a testepitest a cigaretta?

Figyelt kérdés
2014. aug. 24. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semennyire sem. Szerintem legalábbis. Ha elmész egy versenyre a fele mezőny ott szívja a bagót szünetben. Ez persze nem azt jelenti, hogy egészség és anyagi helyzet szempontjából nem jobb-e abbahagyni. De az már az egészség kategória és nem testépítés, a kettő nem függ össze ma már, sajnos.
2014. aug. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kb olyan arányba mint ahogy amúgy is az egész életedet. Szar a cigi, szokjál le. Rakás lét kidobsz egy káros szenvedélyre. Ugyan abból a pénzből nem tudnád jobban élvezni az életet?
2014. aug. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 dirtboy ***** válasza:
nem mindegy? így is úgy is szívod
2014. aug. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hogyne függne már össze? Az edzésekkel javítod az egészséged és egészségi állapotod kihat az edzésedre az életmódoddal együtt. Szerinted miért fontos a testépítőknek az egészséges táplálkozás?
2014. aug. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy az érdekel, hogy mennyire befolyásolja a testépítést a cigi, de az nem hogy az egészségedet.


Biztos nagy "élvezet" lesz, ha miután szépen kigyúrod magad, 40 kg-osan, csont soványan, kínok közt halsz meg valamilyen rákos megbetegedésben...

2014. aug. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A tüdőfunkciókat rontja, igaz, hogy a testépítés viszonylag kevés oxigént használ el, de azért rontja a szövetek oxigénellátást a dohányzás.
2014. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
Sok házi orvos is gyakorizik látom. Szerintetek van ember, aki nem tudja, hogy káros? Minek leírni? Ha valaki edz, helyesen táplálkozik és dohányzik még mindig sokkal egészségesebb, mint a nem sportoló, szar kaján élő, elhízott társadalom. Ha valaki élvezi, akkor miért kell minden áron lebeszélni? Mindenki azt csinál, amit akar, úgyis mindenki meg fog halni, akkor meg nem mindegy? Lehet az itt irogatók előbb fognak rákban meghalni, mint, aki dohányzik szóval nem kell az álszent hegyibeszéd. Ezt egyébként úgy írom, hogy nem dohányzom és egyáltalán nem érdekel, hogy ki igen de az már zavaró, hogy mindenki megpróbálja megmondani a tutit.
2014. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2014. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Hát én inkább megdöglök, mint hogy drugsbunny-ra halgassak. Nála nagyobb bunkó parasztot még nem láttam de a legjobb az életfelfogása. Szerinte mindenki buzy, mindenki hülye de ő mindent tud, mindenhez ért. Ehhez képest egy idegroncs, borzasztóan néz ki, el van hízva. Tipikusan az a fajta, aki 50 éves korában meghal szívrohamba, mert egy idegbeteg, aki mindenen felbassza magát. Még nem is mondana hülyeséget de ez a stílus olyan tapló, parasztság, hogy hitelét veszti az egész.
2014. aug. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kinek hogy. Én más szemszögből nézem a csávót, sokszor bejön a stílusa.
2014. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!