Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdő testépjtő vagyok, ez...

Kezdő testépjtő vagyok, ez így jó lesz? Ha nem miért? A többi lent.

Figyelt kérdés

Hétfő-Mell, Hát

Kedd-váll

Szerda-has, Bicepsz

Csütörtök-Láb, Tricepsz

Péntek-Mell

Szombat-Has, Hát

Vasárnap- Bicepsz, tricepsz



2014. aug. 29. 13:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
ja hát van. bocsi
2014. aug. 29. 20:20
 12/15 A kérdező kommentje:
amúgy nem vagyok kövér, azért keztem a szálkásítással mert nem voltak izmaim, mármint úgy értem, hogy nem látszódtak 173cm 65kg vagyok
2014. aug. 29. 20:23
 13/15 anonim ***** válasza:

A hasról is írtam...

Mindegy a magasságod és súlyod alapján neked tömegelned kéne. Menjen heti három súlyzós edzés! Mindig az alapgyakorlatokat részesítsd előnyben; guggolás, felhúzás, fekvenyomás, mellről nyomás...

Mellé tömegnövelő étrend és ennyi.

2014. aug. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Xyrot ***** válasza:
Valóban tömegnővelned kellene! Hisz az adataid alapján nem lehetsz túlsúlyos, hogy szálkásítással kezdj! Ez így működik..előbb felszedsz izmot és sajnos némi zsírt is a tömegnőveléssel ez lehet 3-4 hónap vagy még több is majd pedig mikor úgy érzed van "elég izmod" akkor meg szálkásítasz!
2014. aug. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem jó. Váll és láb egyszer a többi kétszer? Meg eleve egy normális lábedzés után élni sincs energiád, nem még tricepszezni.

Először alapfogalmaknak nézz utána. És majd 10 év tömegelés után lesz mit szálkásítanod.

2014. okt. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!