Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nemrég (2hónap) kezdtem el...

Nemrég (2hónap) kezdtem el gyúrni és tudnátok ajánlani jó minőségű fehérje, tejsavó, tömegnövelő készítményt? Lent

Figyelt kérdés

20 éves 188 cm magas és 78 kg vagyok. 10 hete kezdtem el kondizni, ekkor 74kg voltam. 2 hete nem nagyon változik a tömegem és magamon se látok fejlődést, míg az első 8 hétben szemmel látható volt a fejlődés. Normál testalkatom van, nem vagyok hajlamos a hízásra, zsírosodásra minimális persze van. NEM szedtem semmilyen tömegnővelő készítményt csak az étkezésre figyeltem oda, és így jött is 4 kg rám.

Olyan kérdésem lenne, hogy neked milyen fehérje, tejsavó vált be amit bátran tudsz ajánlani? Jumbo-ról vélemény tapasztalat? Biotech termékekről?



2014. szept. 2. 16:24
 1/7 Xyrot ***** válasza:

Nem feltétlenül fog kelleni tömegnővelőt vásárolj, vagy fehérjét por formájában..csak akkor ha már nem tudod vagy nem éri meg fedezni húsból stb)

Egyszerűen ha megállt a fejlődés akkor növeld a fehérje és a ch beviteledet picit..ha úgy megint "megindul" minden rendben..ha néhány hét után sem indult meg emeled megint picit :)

2014. szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Mértem, hogy miből mennyit eszek és írtam egy füzetbe. Ügyeltem, hogy a 150g fehérje legyen meg a nap végére ch-t annyira nem néztem 250-300körül mozgott attól függ mit ettem az nap. pl Rizs, csirke, Amur. Zabpelyhet 2-3 alkalommal ettem reggelire, de borzalmas volt. Így marad a tojásrántotta benne jó sok sajt. Mennyi ch kell nekem egy nap? meg ha tudnál valami jó reggelit ajánlani azt megköszönném :)

2014. szept. 2. 16:58
 3/7 Xyrot ***** válasza:
Tömegnőveléshez mehet a 3-5g ch/tskg sőt akkár 6-7 is..bár ez már ritkább :) Én 3g/tskg ch-val már keményen tömegelek :)
2014. szept. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Xyrot ***** válasza:
A zabpehely ízét én sem kedvelem..például a tojással összekeverem majd megsütöm..így afféle keksz lesz belőle..úgy ehetőbb..vagy néha amikor picit csalók megfahéjazom :) Leggyakrabban ez a reggelim..
2014. szept. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi :)

de ha beáztatod víz ugy hogy ellepje a zabot 5-6p alatt megszívja magát és ugy sütőd meg akkor puha lesz és elvegyül a tojásba, kinézetre lehet nem lesz valami jó.. :D

2014. szept. 2. 21:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia,


Szerintem semmikepp se vegyelt tomegnovelot, anyagilag jobban jarsz.

Myprotein impact wheyt, es a whyeyprotein.hu-s wpc80-at probaltam. A myproteinban van szojalecitin, igy konnyen oldodik. 5 kg-ot kb.18.000 Ft-ert venni. Wheyproteinesben nincs szojalecitin igy nehezen oldodik. De aki szojaallergias nyilvan nem myproteinest fog venni.

Izesitetlent vegyel. Magadnak tudod izesiteni, kakoporral, instant kaveporral, vaniliakivonattal, fahejjal. Edesitokent eritritet hasznalj, glikemias indexe 0, reggel is tokeletes, edzes utan pedig eritrit helyett szolocukrot keverhetsz hozza.

Zabpehelybol legjobb a Sparban kaphato, aproszemu, 199 Ft/500 g, masodik legjobb a Lidl-os aproszemu, 159-179 Ft/500 g. Zabpehelylisztet es eritritet tobb netes oldalon is rendelhetsz, zabpehelyliszt kb. 600 Ft/kg, eritrit kb. 2000 Ft/kg. Kb. 10 g kell egy adagba belole.


Muscleteamtol is vehetsz savofeherjet, az is jo arban van. En mondjuk meg nem probaltam, de itt jokat irtak rola.


Azt ajanlom, hogy izesitetlen tejsavofeherjet vegyel, es magadnak izesitsd.

2014. szept. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segítettél köszi szépen!!
2014. szept. 7. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!