Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elég hogyha csak hasra meg...

Elég hogyha csak hasra meg mellre edzek? Itthoni edzésről van szó

Figyelt kérdés
Találtam a Youtube-on egy jó kis csatornát, ahol edzéseket tesznek fel és eldöntöttem h elkezdem én is. Szeretném ha lenne egy kis "formám", de nem akarom túlzásba vinni és érdekel h ezek mellett kellene még lábra meg vállra is edzenem. Normális kérdéseket várok, ne kezdjetek bedarálni mert nem vágom a témát.

2014. szept. 2. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha arányosan akarsz kinézni,akkor mindenre kéne :)
2014. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem.

az optikai izmok azok a váll,csuklya és az alkar.

vagyis ezektől lesz "formás" a férfi test.

haszon szempontjából meg az alsó hát és a gerincfeszítő a legfontosabb a mindennapi életben egészségben.

de alapból ostoba gondolatmenet kiemelni ezt azt amikor a test egy egész,ezért minden izomcsoport ugyanannyi figyelmet érdemel.

2014. szept. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem elég, az egész testet edzeni kell. Egyébként most írtak, írnak a shop builderen egy teljes edzéstervet otthon edzőknek, ha gondolod, olvass bele!
2014. szept. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyik az a Youtube csatorna?
2014. szept. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Xyrot ***** válasza:
Ajánlott mindenre edzeni..tehát tessék vádli,láb,has,bicepsz,tricepsz,váll,mell,hát-ra is edzeni :) Mindegyikre otthon is tudsz gyakorlatot végezni!
2014. szept. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!