Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ez jó eredmény...

Szerintetek ez jó eredmény egy év alatt? (Képpel)

Figyelt kérdés
Sziasztok, 1 éve edzek, eleinte fegyencedzéssel, aztán nyár eleje óta teremben. Tömegnövelő edzésterv ugye, először alappal, most pedig középhaladóval. Kép az edzés végéről (Persze a scott pad kinyomja a rendesen a karomat, és ugye edzés vége, rendesen be voltam már durranva): [link] Szerintetek jó eredmény? Nem nagyzolás képpen tettem ki, hanem hogy tapasztaltabbaknak megtudhassam a véleményét. Nem szedtem táplálékkiegészítőt.
2014. szept. 4. 19:12
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
(persze karban értve az eredményt)
2014. szept. 4. 19:14
 2/19 A kérdező kommentje:
lemaradt, 15/F
2014. szept. 4. 19:15
 3/19 anonim ***** válasza:
Átlagosnak mondanám. Azért ez még nem egy nagy kar. Az, hogy nem eszel tapkieget az mindegy, mert ha megvan sima szilárd kajából is a napi tápanyag-beviteled, akkor ugyanúgy fejlődsz, mint aki a napi bevitele egy részét tapkiegből fedezi. Tehát nem értem, hogy miért hangsúlyoztad ki a tápkieget. Nem csodaszerek.
2014. szept. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ezzel egyenlőre nem is tudsz nagyzolni.

Am tudnunk kéne honnan indultál, "nem szedtem táplálékkiegészítőt" ez miért fontos info? vagy csak még nem tudod, hogy mi az? vagy rendben van a kajád nélküle?(de akkor nincs jelentősége, hogy odaírtad)

2014. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
nem nagyzolni szeretnék vele :) nem azért csinálom. tudom mire való a táplálékkiegészítő, lehetőségeim szerint próbálok nagy hangsúlyt fektetni a fehérjebevitelre. Szerintem rendben van a kaja. Erőben rengeteget fejlődtem, nem nagyon volt karom (most sincs nagyon), de abban is, én úgy látom.
2014. szept. 4. 20:01
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:D
2014. szept. 4. 20:01
 7/19 anonim ***** válasza:
De mert olyan kepet csinalsz magadrol ahol eppen bevagy durranva,raadasul a suly a kezedben van.Talan az hetkoznapi eletben is sulyal jarkaszl,mikor eppen az izmaid maximalisan bevannak feszulve?
2014. szept. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy mire jó a tápkieg, akkor főleg nem értem, hogy miért írtad a kérdésben. Azt gondoltad, hogy az számodra nagyobb teljesítmény, ha nincs tapkieg. Pedig ez mindegy, ha jó az étrended.
2014. szept. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
le is írtam, hogy mi a helyzet. én tápkieg alatt főleg kreatinra gondoltam.
2014. szept. 4. 20:52
 10/19 anonim ***** válasza:
Aha, és szerinted kreatinnal brutál izmos lennél? :-)
2014. szept. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!