Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rendszeres sportolás mellett...

Rendszeres sportolás mellett napi 1-2 túrórudi esetleg kinder sokat befolyásol?

Figyelt kérdés
Sajnos az édes szájamnak köszönhetően nagyon nehezen tudok lemondani ezekről a dolgokról. Hetente 2x edzek terembe és 1x otthon. Egyik alkalom láb és popsi csak, a másik pedig felsőtest + egy kis popsi. Igyekszem az étkezésre nagyon oda figyelni, minél több fehérje, szénhidrát, víz, gyümölcs. Viszont amikor itthon meglátok egy túrórudit, egyszerűen nem bírom megállni, hogy bár eggyet ne egyek meg, majd úgy furdal a lelkiismeret... ezzel elrontok mindent igaz?
2014. szept. 5. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:

nyugi, én ma diéta alatt 40palacsintát ettem meg, de engem egy kicsit befolyásolt.

egy két túrórudi, meg sem látszódik.

2014. szept. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, de ezzel a fejlődést, izomnövelést gondoloom jócskán befolyásolhayja.
2014. szept. 5. 17:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Te ő vagy.


Amúgy ha jó a kaja, akkor nem gáz, a túrórudi szerintem simán beleférős, ha tömegelés van.

2014. szept. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi köze lenne az izomnoveléshez?



Többet artasz a gyümölccsel..

2014. szept. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A popsi edzsésből következtetek, hogy csaj vagy. (bár volt már itt férfi is, aki feszesíteni akart) Így inkább a kérdés az, hogy most tömegnövelésről, szinten tartásról vagy esetleg szálkásításról (zsír leadás) van szó. Mert tömegnövelés alatt belefér, még talán szintentartásnál is, de szálkásításnál már lehetnek problémák. Főleg ha már csak pár kilót szeretnél leadni, és már nehéz kalóriadeficitbe kerülni.


De mivel nem tudom miről is van konkrétan szó, így felőlem nyugodtan mehet, ha jól esik.

2014. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem szeretnék tovább fogyni, izmosodni akarok. Kerekebb popsit, izmosabb lábakat stb. Természetesen nő vagyok :)
2014. szept. 7. 20:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor az ésszerűség határain belül belefér. Csak ne legyen túl nagy a kalóriaplussz, és legyen meg a szükséges fehérje mennyiség is.
2014. szept. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igyekszem, köszönöm :)
2014. szept. 8. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!