Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel jobb inni a turmixot?

Mivel jobb inni a turmixot?

Figyelt kérdés
Pl. protein,vagy szénhidrát? Mindenki mást mond eddig vízzel ittam mert nem szeretem a tejet annyira de most rászoktam hogy tejjel iszom mert azt mondják egészségesebb szerintetek?

2014. szept. 6. 21:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Vízzel igyad!
2014. szept. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 - palilaci - ***** válasza:
100%
Víz. A tej lassítja a felszívódását.
2014. szept. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Bunny szokta mondani hoy tejet a macskák isznak... Amúgy igaz mert ha jól tudom el bas za a felszívodás
2014. szept. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A tej egészségesebb? Viccelsz?

Vízzel igyad, ha nem akarod a felszívódást elcseszni. Minek innál hozzá még tejzsírt és tejcukrot?

2014. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 TallandThin Boy ***** válasza:
A tej nem embernek való, nem véletlenül jön a tehénből. Vízzel igyad.
2014. szept. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A tejsavó fehérje úgy készül, hogy a tejtermék készítésből visszamaradt tejsavóból kivonják a zsírt, cukrot és egyéb nemkívánatos dolgokat. Ezért ilyen "drága". Te meg visszaöntöd rá a tejet?
2014. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
értem köszönöm szépen a válaszokat még kezdő vagyok.Most már ezt is tudom.Megy a zöld pacsi mindenkinek!
2014. szept. 6. 22:13
 8/19 anonim ***** válasza:
20%

Árulja már el valami nagyeszű, hogy mi a BAJ a tejjel??

Én ezt a baromságot idáig csak testépítőktől hallottam, de azok közül is csak a butábbaktól.

Nagyapám minden nap megiszik 2 liter tejet, most 94 éves és kutya baja sincsen.

Szóval mi a BAJ a tejjel, hogy csak macskák isszák, meg tehénből jön?

2014. szept. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs nagy gond a tejjel, paleósok szerint meg minden baj okozója. Ki miben hisz, vannak érvek-ellenérvek, ez mindig is vitatott lesz. De a tény az, hogy edzés után nem kell a turmixba, mivel elcseszi a felszívódást. Napközben néha én is iszok kis tejet, ezzel szerintem semmi gond nincs. Csak ez a testépítés katagória, így ebből a szempontból is kell elemezni. És vízzel gyorsabb a tejsavó felszívódása és nem viszel be felesleges tejcukrot. Ennyi. Remélem érthető volt. :)
2014. szept. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 - palilaci - ***** válasza:

8#

fentebb 3an is leírták

2014. szept. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!