Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mit szoktatok enni, ha...

Ti mit szoktatok enni, ha nassolhatnékotok van?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy 2 étkezés között, mikor megéheztek mit szoktatok enni?

Én 3 óránként eszek, ki vannak mérve és számolva az adagok, de ettől függetlenül 2 étkezés között gyakran megéhezek, főleg ilyen koradélutáni időpontokban.


Mit lehet ilyenkor enni, ami nem dobja meg jelentősen a napi kalória bevitelt, és még esetleg egy kis plusz fehérjét is tudok vele bevinni?


Természetesen a kérdés diéta időszakára vonatkozik.



2014. szept. 11. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
én vizet szoktam inni akkor :) max. ( mint az előbb :) ) 3 szem szőlőt bekaptam... de nekem ennyi :D
2014. szept. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hú, te aztán tudsz élni!
2014. szept. 11. 14:14
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem van a spájban, dugi vödrös csokiparányom és nápolyim.

ha édességet akarok ülni, leülök tv-zni, az egyik vödröt a kezembe veszem, és általában addig eszem, míg meg nem undorodok tőle.

ez általában kitart 2-3 hétig, utána nem kívánok semmi édességet.

2014. szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Régen volt a Scitec-nek protein csokija. Az erre pont megfelelő, de házilag is lehet csinálni ilyen csokit/sütit.

Gondolom te is endomorf testalkatú vagy, mint én, vagyis elég kevés a szénhidrátbevitel. Más annyival diétázik, mint amivel én tömegelni szoktam :)

2014. szept. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A csokiparány jó ötlet, csak nem akarnám hazavágni az eddigi 4 hónap diétámat, meg fehérje sincs benne túl sok.
2014. szept. 11. 14:58
 6/7 A kérdező kommentje:

Hogy én milyen morf vagyok azt nem tudom, vékony testalkatú vagyok, de nagyon könnyen hízó.


Most éppen olívabogyót rágcsáltam, de nem mondhatnám hogy olyan marhajól laktam.

2014. szept. 11. 15:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyomok egy kis túrót proteinnel vagy diétás lekvárral, esetleg kis pufirizs.
2014. szept. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!