Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehet legegyszerűbben és...

Hogy lehet legegyszerűbben és leggyorsabban izomtömeget növelni?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy annyi sújt kell egyszerre emelni amennyit birok sok ismétlésszámmal. 172 cm vagyok 53kg és szeretnék kb 60 kg ig növekedni izomból. Milyen étrenddel, és hogyan lehetne leggyorsabban felszedni kb 7 kiló IZMOT. Esetleg értelmes rá szedni valami kis fehérjét stb.? A kreatin nem jöhet szóba, vizes izmot nem akarok.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. szept. 15. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Én 14 vagyok. Nyár elején kb. ennyi voltam én is és mostanra vagyok 60 kg. Végig ment a tömegnövelő étrend.
2014. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:-))
2014. szept. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ajjajajjj....vannak gondok.

Először is. Alapismeretek, utána Sárga Kapszula letölt, elolvas, pont. Aztán egy 2g/tskg fehérje, 4g/tskg ch összeállítása amik lehetnek sovány húsok (csirke, pulyka), tojás, túró, rizs, zabpehely, teljeskiörlésű tészta/kenyér, kókuszolaj.

Ha ez megvan (body.builderen vannak mintaétrendek is) akkor utána gondolkozhatsz a fehérjébe (multivitamin alap) ami gyorsfelszívódású legyen (egyik legjobb ami nekem bejött az a Scitec 100% whey protein prof. Ezt szedd edzés után(dextrózzal màs néven szőlőcukor de ez CSAK edzès után menjen bele) illetve regel mehet zabpehellyel (vízbe) vagy este ha nincs túró.


A tömegnövelő nem éri meg mert csak cukor + proteinpor drágán ezért menjen edzés után ugye a 40-50g dextróz


A kreatin meg nem vizesít ha rendesen használod de ezt legalább fél évig nem kell szedni mert semmi +-t nem ad szinte mert a kezdők ugye alapból jól fejlődnek.

2014. szept. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend kell, de még olvass sokat, mert nem vagy képben.

Googleba: alapismeretek.

2014. szept. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Anabol! :D


[link]



( elötte azért csinálj egy gyereket biztosítékba )

2014. szept. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon sokat segítettetek nekem kivéve az anabollal :D az eszembe se jutott, de azért kösz!
2014. szept. 16. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!