Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan szálkásodjak/izmosodjak...

Hogyan szálkásodjak/izmosodjak gyorsan és hatékonyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni vagyis inkább tanácsot kérni, hogy miket tudtok ajánlani gyors szálkásodásra (van felesleg a hasamon a combomon és a csípőmön) vagyis hát valamilyen étrendet és edzéstervet össze tudna valaki nekem rakni? Lehetőleg valami olyat amit itthon is el lehet végezni, nem szeretnék még konditerembe járni! Próbálkoztam a fegyenccel, de nem éreztem hatását...


15/F

175cm

67kg


Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2014. szept. 15. 21:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%
Funonym, ha lassú tömegnövelés van, akkor nem jön sok zsír, azaz egy nagyobb testsúlyhoz fog tartozni a végén egy kicsivel több zsír. Tehát így a testzsír% csökken.
2014. szept. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Egyébként hasból és mellkasból szeretnék leginkább fogyni, arra valami napi edzéstervet tudna valaki írni?
2014. szept. 15. 22:12
 13/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet ilyet írni, mert nincs helyi zsírégetés. Nem tudod irányítani a zsírleadás helyét. Genetika, hogy ki honnan, milyen ütemben fogy.
2014. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!