Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ch-t milyen táplálék kiegészít...

Ch-t milyen táplálék kiegészítővel lehet pótolni?

Figyelt kérdés
Eddig nekem csak a fehérjepor, a kreatin a bcaa és a multivitamin létezett, most egy egész kemény étrendet összeraktam ami teli van chval... de nekem ugye délelőtt suli van.. és nem igazán fogok tudni suliba 200g rizst lenyomni.. valaki segítene? :)
2014. szept. 16. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Zabliszt.
2014. szept. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt reggel eszem.. de egy kérdés.. sok helyen olvasom, hogy a napi mennyiségünk minimum 50%át szilárd kajából vigyük be... hogyha én az összes ch-t zabpehelyből...zablisztből viszem be, az mennyire árthat ?
2014. szept. 16. 22:03
 3/7 anonim ***** válasza:
A zabpehely szilárd ételnek minősül, tehát nyugodtan eheted. Esetleges puffadás előfordulhat.
2014. szept. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miutan liszt formájában van és issza ezért nem minősül szilárd kajának.
2014. szept. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ellent mondások mindenhol... :)
2014. szept. 17. 11:41
 6/7 anonim ***** válasza:
marciinak van igaza. A tápkiegből gyúrt fehérjesütik is szilárd kajának minősülnek és a zablisztes turmixok is tápkiegek.
2014. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Probald ki amugy azt hogy teljes kiorlesu kenyeret eszel delelott a koze rakod a csriket plusz ha igy keves a ch akkor gyumolcsoket is adsz hozza. Siman megoldhato minden.
2014. szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!