Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyúrósok ide! Melyik natúr...

Gyúrósok ide! Melyik natúr tejsavófehérjét lenne érdemes megvenni? Annyira nem értek még a témához, annyit tudok, hogy sok a kamu és nem szeretném, ha vmi szeméttel átvernének.

Figyelt kérdés

Leírok néhány alternatívát amiket jónak találtam:


[link] 5kg - 19000 ft

[link] 5kg-19900 ft

[link] 3kg - 11290 ft

[link] 4kg 15500 ft



#Myprotein #Whey Protein #hamis tejsavófehérje #megbízható tejsavófehérje #wheyprotein concentrate #Multiforce Nutrition
2014. szept. 20. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A harmadik oldalt még nem nagyon láttam, a többi három teljesen jó. Én a Muscleteam oldaláról valót ajánlom, én onnan szoktam rendelni, teljesen jó. Meg ott is van Mypro Impact whey.
2014. szept. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a másodikat venném. A Myproteint. A többit nem ismerem.
2014. szept. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sowilo ***** válasza:
Az elsőnek 900 forinttal jobb az ára mint a myproteine-nek. Én azt venném. Maximum az íze lesz rosszabb, a minősége nem. Ha normális helyről veszed, nincs gond a fehérjével. Akkor kezdődik a probléma, ha kéz alatt veszed, mondjuk vateráról. De például a Stillmass is egy korrekt és olcsó gyártó.
2014. szept. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!