Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az edzésterv súlyokkal...

Ez az edzésterv súlyokkal kombinálva hatásos lehet, ha főleg a fenekemet szeretném formálni?

Figyelt kérdés

Beachbody Brzail Butt Lift edzéséről van szó, ncore-on fent van.


Szokásos torna, kitörések, guggolások stb.

Ha ezeket súlyzóval csinálom, akkor az hatásos lesz?



2014. szept. 21. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
A kitörés és guggolás megfelelő súlyokkal kitűnő gyakorlat a farizom edzésére. + merevlábas felhúzás. De nem barbi 2 kilós súlyzócskák kellenek. Ja, és nem ártana célzott étrend is, mert megfelelő tápanyagok nélkül nem lesz izomnövekedés.
2014. szept. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Most kezdtem az egyetemet és kolis vagyok, szóval igen, a célzottan összeállított étrend nem ártana, csak nem tudom, hogyan kezdjek neki, mivel van, amikor este fél8-ig suliban vagyok, úgyhogy nem olyan egyszerű ez.

Ilyen téren van valami jó tanács?


És akkor kezdésnek jó lesz ez az edzésterv?

És hány kilós súlyzót használjak a gyakorlatok elvégzése közben?

2014. szept. 21. 19:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Formálás = izomnövelés, mert az izom adja a formát jó esetben. Ehhez akkora súly kellene (gyakorlatonként ez eltérő), hogy az adott gyakorlatból ne menjen több sorozatonként 15-20 ismétlésnél. Ez mindenkinél más súly, hiszen én könnyen guggolok 100 kilóba is, de van akinek 50 is elég a betojáshoz. Remélem így megérted, hogy nem lehet látatlanba mit javasolni.:)


Kaja:

Tömegnövelő étrend: napi 2g x testtömegkg fehérje kell és 4-6g*ttkg szénhidrát (ch) alkattól függően. Nőknél 3-4g x ttkg Ch!

Zsírból 1g x ttkg, ennek fele legyen telítetlen.

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.


Vihetsz a suliba pl teljes kiőrlésű kenyérből szendvicset sült csirkemellel, de nem ez a lényeg, hanem a napi össz tápanyagbevitel.

2014. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!